Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczorka się przywitam

jak młody i mamusia ?

młody standarcik je, sra i śpi :decayed: a mamusia pomalutku dochodzi do siebie :wink4:

Czyli do przodu. :good:

nooo :)

No i git! Nie obejrzysz się a tu nagle młody będzie miał kilka latek. :gwizdanie: :kox:

i a4 będzie pomykał :decayed:

A4 B13.... :mysli::cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

plomba :hi:

bidulek... :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:24_________________________________________________

no to Mirek ma pole do popisu... :decayed:

ważne że są możliwości - po co zmieniać auto jak można wpakować w obecne z 10 tyś zł i robi sie z sedana w dieslu konkretny zapierdzielacz :)

no to jak wpakujesz to 10tyś zł czy tam euro to ja pierwszy rezerwuję jazdę testową...

ale trochę musisz poczekać bo w tym tygodniu napewno nie będę już nic rezał :decayed:

Opublikowano

ja bym chciał Scirocco 2.0TFSI ++ Rline

ale za małe to gówienko żeby z rodziną jeździć :disgust:

Opublikowano

plomba :hi:

bidulek... :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:24_________________________________________________

no to Mirek ma pole do popisu... :decayed:

ważne że są możliwości - po co zmieniać auto jak można wpakować w obecne z 10 tyś zł i robi sie z sedana w dieslu konkretny zapierdzielacz :)

no to jak wpakujesz to 10tyś zł czy tam euro to ja pierwszy rezerwuję jazdę testową...

ale trochę musisz poczekać bo w tym tygodniu napewno nie będę już nic rezał :decayed:

dobra te 2 tygodnie poczekam... :naughty:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:34_________________________________________________

ja bym chciał Scirocco 2.0TFSI ++ Rline

ale za małe to gówienko żeby z rodziną jeździć :disgust:

żonie możesz kupić... :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:34_________________________________________________dobra idę spać... ;)

:hi:

Opublikowano

ja bym chciał Scirocco 2.0TFSI ++ Rline

ale za małe to gówienko żeby z rodziną jeździć :disgust:

ale piękne jest :good:

mnie się mega podoba

Opublikowano

ja bym chciał Scirocco 2.0TFSI ++ Rline

ale za małe to gówienko żeby z rodziną jeździć :disgust:

ale piękne jest :good:

mnie się mega podoba

ok, przekonałeś mnie, kupię żonie :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

tylko jakiś kredycik by się przydał...

na nerkę czy wątrobę.... bo inne moje "podzespoły" już zastawione :gwizdanie:

Opublikowano

kupując B8 naprawdę byłem na poważnie w salonie VW i negcjowałem cene nowego scirosso R

auto jest piękne

nawet jazdę próbną mi załatwiali bo chyba wyczuli że jestem poważnie zainteresowany

był dreszczyk emocji bo nigdy w życiu nie wyjechałem jeszcze autem z salonu

wybieranie wypasu wg cennika to też niezła frajda

...............ale dałem sobie spokój bo

1. musiał bym do B8 dołożyć jeszcze z 40 tyś zł na co mnie nie było stać

2. brak Q troche mnie bolał przy wywaleniu tyle siana za auto

3. za szybko mi się auta nudzą

4. jestem barziej zwolennikiem kupuenia B8 wartości 280 tyś zł po 3 lata urzytkowania za 105 tyś zł

niż kupienie nowego scirocco za 145 tyś zł i sprzedania go po 3 latach użytkowania za 70 tys zł ( na to też mnie nie stać ) :)

Opublikowano

kupując B8 naprawdę byłem na poważnie w salonie VW i negcjowałem cene nowego scirosso R

auto jest piękne

nawet jazdę próbną mi załatwiali bo chyba wyczuli że jestem poważnie zainteresowany

był dreszczyk emocji bo nigdy w życiu nie wyjechałem jeszcze autem z salonu

wybieranie wypasu wg cennika to też niezła frajda

...............ale dałem sobie spokój bo

1. musiał bym do B8 dołożyć jeszcze z 40 tyś zł na co mnie nie było stać

2. brak Q troche mnie bolał przy wywaleniu tyle siana za auto

3. za szybko mi się auta nudzą

4. jestem barziej zwolennikiem kupuenia B8 wartości 280 tyś zł po 3 lata urzytkowania za 105 tyś zł

niż kupienie nowego scirocco za 145 tyś zł i sprzedania go po 3 latach użytkowania za 70 tys zł ( na to też mnie nie stać ) :)

prawda :good:

1. zawsze to tylko VW :thumbdown:

2. brak Q :thumbdown:

3. Scirocco raczej dla kawalerów lub samotnych par, niż dla rodzin

Opublikowano

kupując B8 naprawdę byłem na poważnie w salonie VW i negcjowałem cene nowego scirosso R

auto jest piękne

nawet jazdę próbną mi załatwiali bo chyba wyczuli że jestem poważnie zainteresowany

był dreszczyk emocji bo nigdy w życiu nie wyjechałem jeszcze autem z salonu

wybieranie wypasu wg cennika to też niezła frajda

...............ale dałem sobie spokój bo

1. musiał bym do B8 dołożyć jeszcze z 40 tyś zł na co mnie nie było stać

2. brak Q troche mnie bolał przy wywaleniu tyle siana za auto

3. za szybko mi się auta nudzą

4. jestem barziej zwolennikiem kupuenia B8 wartości 280 tyś zł po 3 lata urzytkowania za 105 tyś zł

niż kupienie nowego scirocco za 145 tyś zł i sprzedania go po 3 latach użytkowania za 70 tys zł ( na to też mnie nie stać ) :)

prawda :good:

1. zawsze to tylko VW :thumbdown:

2. brak Q :thumbdown:

3. Scirocco raczej dla kawalerów lub samotnych par, niż dla rodzin

Racja... tylko.. ja jestem kawaler i mnie nie stac.... i nie znam zadnego kawalera którego by było stać na nówke w wersji R....

Opublikowano

bo to nie jest dla przeciętnych kawalerów

Opublikowano

bo to nie jest dla przeciętnych kawalerów

No właśnie... tylko dla synusiów mających bogatych tatusiów.... :gwizdanie: przynajmniej w tym pieknym kraju...

Opublikowano

No to narta! :hi::naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miszka, a gdzie :kawa:

:hi:

Opublikowano

Miszka, a gdzie :kawa:

:hi:

nie ma ale za to zaraz będzie jajecznica :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wielkie jo z rana, znowu pierwszy :decayed:

Ps. Kędzior - przywieź na zlota wszystkie umowy finansowe które posiadasz a Ci pokażę za które i ile niepotrzebnie przepłacasz :wink4:

Nawet nie wiesz ile browarów Ci przechodzi koło nosa :decayed:

przekonales mnie ale niestety juz tych umow niezmienisz ale teraz beda pamietal zeby zwrocic sie do ciebie :wink4:

bo to nie jest dla przeciętnych kawalerów

ja jestem ponad przecietnym kawalerem w dodatku zaje*iscie przystojnym i wogole miodzio i tez mnie nei stac :wallbash:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 08:24_________________________________________________

tydzien tam i swiat moglby sie skonczyc o nic wiecej nie prosze tylko o tydzien :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.