Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:
Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:

czy ja wiem :embarrassed:

może niech lepiej sport uprawia :gwizdanie:

Opublikowano

tak masz racje, takie rzeczy niech zostawia dla nas :kox:

Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:

czy ja wiem :embarrassed:

może niech lepiej sport uprawia :gwizdanie:

Stanely bardzo dobrze. :wink4: Widzę, że macierzyństwo sprowadza na dobrą drogę... :decayed:
Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:

czy ja wiem :embarrassed:

może niech lepiej sport uprawia :gwizdanie:

Stanely bardzo dobrze. :wink4: Widzę, że macierzyństwo sprowadza na dobrą drogę... :decayed:

miałem iśc dzisiaj pobiegać, to pajda wyciągnął mnie między innymi na kebab :gwizdanie:

Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:

czy ja wiem :embarrassed:

może niech lepiej sport uprawia :gwizdanie:

Stanely bardzo dobrze. :wink4: Widzę, że macierzyństwo sprowadza na dobrą drogę... :decayed:

miałem iśc dzisiaj pobiegać, to pajda wyciągnął mnie między innymi na kebab :gwizdanie:

Ja dziś basenik dwie godzinki uskuteczniłęm bo wczorajszej gierce byłem ostro okopany! :cool1:

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:
Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:

No nico. :decayed: Golonke z włosami? :mysli::decayed:
Opublikowano

witam powiedzcie gdzie w okolicach chorzowa/rudy przyciemnic przednie szyby bo tyl juz mam

oczywiscie dobra folia i w dobrej cenie orientuje sie ktos ?

z gory dzieki

Ja robiłem w Jaworznie. :good:
oka niewidze ale tu chyba Grisza

dope_025.jpg

:naughty: :naughty:

poślemy Dimana na taki zlot, na dzień ojca :decayed:

Prezencik byłby udany. :naughty::good::wink4:

nom dzieciak bylby zadowolony :polew: :polew: :polew:

Niech się uczy! :naughty::decayed:

czy ja wiem :embarrassed:

może niech lepiej sport uprawia :gwizdanie:

Stanely bardzo dobrze. :wink4: Widzę, że macierzyństwo sprowadza na dobrą drogę... :decayed:

miałem iśc dzisiaj pobiegać, to pajda wyciągnął mnie między innymi na kebab :gwizdanie:

Ja dziś basenik dwie godzinki uskuteczniłęm bo wczorajszej gierce byłem ostro okopany! :cool1:

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

leżenie w jacuzzi też męczy, wiem :naughty:

Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:

No nico. :decayed: Golonke z włosami? :mysli::decayed:

:sick3: bez :wink4: pozatym daje sobie 80% szansy ze nawet tan nie damy rady dojsc :decayed:
Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:

No nico. :decayed: Golonke z włosami? :mysli::decayed:

:sick3: bez :wink4: pozatym daje sobie 80% szansy ze nawet tan nie damy rady dojsc :decayed:

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

Opublikowano

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:

No nico. :decayed: Golonke z włosami? :mysli::decayed:

:sick3: bez :wink4: pozatym daje sobie 80% szansy ze nawet tan nie damy rady dojsc :decayed:

To i tak sporo tych szans... :gwizdanie:

a ja jutro ide na golonke z kumplem z roboty :decayed:

:polew: :polew:

no co :decayed:

No nico. :decayed: Golonke z włosami? :mysli::decayed:

:sick3: bez :wink4: pozatym daje sobie 80% szansy ze nawet tan nie damy rady dojsc :decayed:

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:
Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Chętnie bym dołączył ale jutro jadę na Ostravkę... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Chętnie bym dołączył ale jutro jadę na Ostravkę... :kox: :gwizdanie:

mozesz nas zabrac, niepogniewamy sie :decayed:

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

pod spodkiem kapa bo wiesz zas 40zl pojdzie w piz*u... :gwizdanie:
Opublikowano

PS. Nie dzwoń do mnie po nocach, że byś gdzieś poszedł rządzić na miasto :gwizdanie:

:decayed: ok, sms mowisz wystarczy :polew:

puścisz "biedoka" i będę wiedział, że za 15 min koło Spodka :decayed:

Chętnie bym dołączył ale jutro jadę na Ostravkę... :kox: :gwizdanie:

mozesz nas zabrac, niepogniewamy sie :decayed:

Weźmiesz swój wóz? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.