Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

zrób jej niespodziankę i weź ją na spota :naughty:

bedzie wuszt z grila i pełna kulturka :naughty:

Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

zrób jej niespodziankę i weź ją na spota :naughty:

bedzie wuszt z grila i pełna kulturka :naughty:

no w sumie :decayed:

Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

kielbaski z grilla powinny sie jej spodobac :kox:

a mnei jutro chyba nie bedzie :wallbash:

Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

zrób jej niespodziankę i weź ją na spota :naughty:

bedzie wuszt z grila i pełna kulturka :naughty:

no w sumie :decayed:

Tanio i będzie zadowolona... :decayed:

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

kielbaski z grilla powinny sie jej spodobac :kox:

a mnei jutro chyba nie bedzie :wallbash:

Ogarnij się! :cool1::naughty:
Opublikowano

jutro mam plana być, chciałem Wam zrobić niespodzianke i wpaść znienacka niezapowiedzianie ale

1. nie wiem o której skończę - ale jest opcja skończenia pracy ok 15-16

2. mam jutro rocznicę z moją(3 lata) i coś marudzi o jakiejś kolacji :blink:

kielbaski z grilla powinny sie jej spodobac :kox:

a mnei jutro chyba nie bedzie :wallbash:

:thumbdown:

Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:
Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

:polew: :polew:
Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

:polew: :polew:

kolega...
Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

zrobię Ci dobry grunt pod interesy :decayed:

Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

zrobię Ci dobry grunt pod interesy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: az sie poplakalem :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

zrobię Ci dobry grunt pod interesy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: az sie poplakalem :polew: :polew: :polew: :polew:

jak Ci będzie coś mówiła o plutonie komandosów to ma na myśli mnie :decayed:

Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

zrobię Ci dobry grunt pod interesy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: az sie poplakalem :polew: :polew: :polew: :polew:

jak Ci będzie coś mówiła o plutonie komandosów to ma na myśli mnie :decayed:

Mario podpowiada ci co masz napisac? :mysli::thumbdown:
Opublikowano

Ogarnij się! :cool1::naughty:

łymyn :disgust:

zrobię Ci dobry grunt pod interesy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: az sie poplakalem :polew: :polew: :polew: :polew:

jak Ci będzie coś mówiła o plutonie komandosów to ma na myśli mnie :decayed:

Mario podpowiada ci co masz napisac? :mysli::thumbdown:

oczywiście, że nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:41_________________________________________________zbieram się w kokon :hi:

Opublikowano

Ja się może drzemnę chwilkę... :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.