Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po spocie :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Zjedliście wszystkie bułki? :kox::naughty:

Opublikowano

Zjedliście wszystkie bułki? :kox::naughty:

nieeeeeeeeeeee rozdaliśmy tym od scyzoryka :wink4:

a kędzior zabrał grilla :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota. Ide Kube Wojewódzkiego oglądać :)

Nie zapomnij zrobić sobie drinka! :naughty:

:baseball::naughty:

Pije już drugiego..... :gwizdanie:

Opublikowano

a kędzior zabrał grilla :decayed:

grilla wyjebal Krolu :gwizdanie:
Opublikowano

ok spadam dziękówka za śmiesznego spota :kox:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:07_________________________________________________ps

słabsi niech już zaczynają ćwiczyć na Zator :naughty:

Opublikowano

ok spadam dziękówka za śmiesznego spota :kox:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:07_________________________________________________ps

słabsi niech już zaczynają ćwiczyć na Zator :naughty:

okej :decayed:

Opublikowano

Takumi elegancko dziala ci blow off :good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:32_________________________________________________

ok spadam dziękówka za śmiesznego spota :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

ps

słabsi niech już zaczynają ćwiczyć na Zator :naughty:

to chyba bede musial potrenowac troszku :naughty:
Opublikowano

Dzięki za spota. Ide Kube Wojewódzkiego oglądać :)

Nie zapomnij zrobić sobie drinka! :naughty:

:baseball::naughty:

Pije już drugiego..... :gwizdanie:

:wink4::good:

a kędzior zabrał grilla :decayed:

grilla wyjebal Krolu :gwizdanie:

Wisi 30 dyszki! :naughty:

Takumi elegancko dziala ci blow off :good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:32_________________________________________________

ok spadam dziękówka za śmiesznego spota :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

ps

słabsi niech już zaczynają ćwiczyć na Zator :naughty:

to chyba bede musial potrenowac troszku :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

jesteś pewien ?

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:
Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

nie tylko Ty pracujesz... :/

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

nie tylko Ty pracujesz... :/

a Ty co to masz za nieregulaminowe podpisy ?

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

nie tylko Ty pracujesz... :/

a Ty co to masz za nieregulaminowe podpisy ?

jakis osiol wy__ał mi fotki i taki tekst... :wallbash:

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

nie tylko Ty pracujesz... :/

a Ty co to masz za nieregulaminowe podpisy ?

jakis osiol wy__ał mi fotki i taki tekst... :wallbash:

pedały :decayed:

zbieram się :hi:

Opublikowano

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

No czasem coś trza zrobić. :wink4:

chyba czas sie zbierac do wyrka :wink4:

ALe po co? :naughty:

skoro Ty pracujesz, my musimy spać ;)

nie tylko Ty pracujesz... :/

:cool1:
Opublikowano

pierwszy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.