Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

W Będzinie koło targu jest bardzo dobry warsztat :wink4:

Tam gdzie jeżdżę też niby dobry warsztat mają fajną maszynę, ale nie wiem co robią źle, że klima ma taki krótki żywot :mysli:

Tak pytam bo ktoś kiedyś się oferował, że ma swój warsztat i robi PRAWDZIWE przeglądy klimy, nie przeglądy widma, było nawet zbiorowe umawianie na servis :naughty: Kto to, jaki adres?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

ja sobie nabiłem 2 lata temu jak robiłem w Mercedesie za free - chłodzi do dzisiaj :decayed:

dobry warsztat z klimą jest w Mikołowie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74686.0[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

W Będzinie koło targu jest bardzo dobry warsztat :wink4:

Tam gdzie jeżdżę też niby dobry warsztat mają fajną maszynę, ale nie wiem co robią źle, że klima ma taki krótki żywot :mysli:

Tak pytam bo ktoś kiedyś się oferował, że ma swój warsztat i robi PRAWDZIWE przeglądy klimy, nie przeglądy widma, było nawet zbiorowe umawianie na servis :naughty: Kto to, jaki adres?

fajna maszyna to jest ch*uj jeśli twoja klima nie jest szczelna - a no to wychodzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

:hi:

Siema! Pany. Gdzie w Kato można DOBRZE klimę sprawdzić i napełnić???

Bo jeżdżę co roku do napełniania i już mnie to zaczyna wk***iać, bo ten warsztat gdzie jeżdżę odwala chyba jakąś fuszerę, klima pół roku pochłodzi i się kończy zimne powietrze :wallbash: A jutro wyjazd do Zatoru, i jak będzie chica to się klima przyda.

W Będzinie koło targu jest bardzo dobry warsztat :wink4:

Tam gdzie jeżdżę też niby dobry warsztat mają fajną maszynę, ale nie wiem co robią źle, że klima ma taki krótki żywot :mysli:

Tak pytam bo ktoś kiedyś się oferował, że ma swój warsztat i robi PRAWDZIWE przeglądy klimy, nie przeglądy widma, było nawet zbiorowe umawianie na servis :naughty: Kto to, jaki adres?

hippek chciał wszystkich umawiać, ale cene "dla nas" z kosmosu wy***ał :polew:

Opublikowano

Szczelność klimy sprawdzają tą właśnie maszyną, wypompowują całe chłodziwo i robią podciśnienie w całym układzie na ileś tam, nie wiem 30 minut i jeśli maszyna nie wykryje nieszczelności to niby powinno być git, napełniają i dowidzenia. Nikt mi nigdy nie mówił o jakiejś nieszczelności przez ostatnie 3 lata jak napełniam klimę, a klima się zachowuje jak powyżej.[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:05_________________________________________________

ja sobie nabiłem 2 lata temu jak robiłem w Mercedesie za free - chłodzi do dzisiaj :decayed:

hippek chciał wszystkich umawiać, ale cene "dla nas" z kosmosu wy***ał :polew:

Staś to pochytaj no jakiś servis klimy za free, nie musi być od razu w mercedesie :polew: może być w audi, a nwet vw :decayed: No i przy okazji poznam twoje ładne koleżanki :naughty:

Hippek, no właśnie coś się chyba obiło o uszy i z tego co pamiętam to gdzieś w Kato czy okolicy... :mysli:

Opublikowano

Szczelność klimy sprawdzają tą właśnie maszyną, wypompowują całe chłodziwo i robią podciśnienie w całym układzie na ileś tam, nie wiem 30 minut i jeśli maszyna nie wykryje nieszczelności to niby powinno być git, napełniają i dowidzenia. Nikt mi nigdy nie mówił o jakiejś nieszczelności przez ostatnie 3 lata jak napełniam klimę, a klima się zachowuje jak powyżej.[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:05_________________________________________________

ja sobie nabiłem 2 lata temu jak robiłem w Mercedesie za free - chłodzi do dzisiaj :decayed:

hippek chciał wszystkich umawiać, ale cene "dla nas" z kosmosu wy***ał :polew:

Staś to pochytaj no jakiś servis klimy za free, nie musi być od razu w mercedesie, może być w audi, a nwet vw :decayed: No i przy okazji poznam twoje ładne koleżanki :naughty:

Hippek, no właśnie coś się chyba obiło o uszy i z tego co pamiętam to gdzieś w Kato czy okolicy... :mysli:

skoro gaz trzyma Ci ok pól roku - to na bank masz nieszczelność

A to ich sprawdzanie, odgrzybianie, itp to jest jeden wielki ch*uj

Standardowe nabicie klimy to spuszczenie gazu, wytworzenie próżni, nabicie gazu i oleju- trwa to ok 30 minut

aha, no i może wprowadzenie barwnika i patrzenie przez magiczne okulary :wink4:

Niby podczas tego procesu wytwarzana jest próżnia, podczas której sprawdzana jest szczelość i zabijane są grzyby, ale to jest moim zdaniem pic na wode.

W mercedsie byli goście co się na tym znali, teraz takich nie widzę :thumbdown:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Opublikowano

:hi: z wieczora

ociec :hi:

Opublikowano

To gdzie pojechać Qrka z tą klimą......., gdzie pojechać? :mysli:

:hi: Nowo przybyłym

Opublikowano
:hi: w dzień Zlota :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemano
Opublikowano

:hi: siemano

jak leci ? wysypiacie się ?

Opublikowano

:hi: siemano

jak leci ? wysypiacie się ?

nie mogę narzekać dzisiaj miał jakąś gorszą noc a tak to jak najbardziej się wysypiamy wstaje raz w nocy na karmienie potem nad ranem około 9 już znowu śpi i można trochę odpocząć i się ogarnąć :wink4:

Opublikowano

:hi: siemano

jak leci ? wysypiacie się ?

nie mogę narzekać dzisiaj miał jakąś gorszą noc a tak to jak najbardziej się wysypiamy wstaje raz w nocy na karmienie potem nad ranem około 9 już znowu śpi i można trochę odpocząć i się ogarnąć :wink4:

no to się ogarniajcie, bo później musimy w końcu flaszkę ogarnąć :wink4:

Opublikowano

:hi: siemano

jak leci ? wysypiacie się ?

nie mogę narzekać dzisiaj miał jakąś gorszą noc a tak to jak najbardziej się wysypiamy wstaje raz w nocy na karmienie potem nad ranem około 9 już znowu śpi i można trochę odpocząć i się ogarnąć :wink4:

no to się ogarniajcie, bo później musimy w końcu flaszkę ogarnąć :wink4:

no ja myślę że jakąś flaszkę będzie nam dane wypić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: siemano

jak leci ? wysypiacie się ?

nie mogę narzekać dzisiaj miał jakąś gorszą noc a tak to jak najbardziej się wysypiamy wstaje raz w nocy na karmienie potem nad ranem około 9 już znowu śpi i można trochę odpocząć i się ogarnąć :wink4:

no to się ogarniajcie, bo później musimy w końcu flaszkę ogarnąć :wink4:

no ja myślę że jakąś flaszkę będzie nam dane wypić :kox: :kox: :kox:

bez tego ani rusz :decayed:

Opublikowano

:siema:

Melduje się z roboty! Niestety Panowie nie będzie tej wódeczki! :zemdlal: Myślałem, że kumpel coś zorganizuje telefonicznie ale niestety. Przekażcie całej reszcie żebyście nie zostali o suchym pysku! :naughty: :naughty:

Opublikowano

z samego rana :hi:

Opublikowano

z samego rana :hi:

:gwizdanie:

Opublikowano

z samego rana :hi:

:gwizdanie:

:decayed: wlaz na gg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.