Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z samego rana :hi:

:gwizdanie:

:decayed: wlaz na gg

ciężo pracuje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

Opublikowano

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

przecież, że o 17 :naughty:

Opublikowano

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

przecież, że o 17 :naughty:

:decayed: Może ja też tam dziś do Was dotrę. :gwizdanie:
Opublikowano

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

o 17 ale o 14 ze Staskiem robimy zaprawe... :decayed:
Opublikowano

:hi:

siema chlory :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 12:51_________________________________________________

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

o 17 ale o 14 ze Staskiem robimy zaprawe... :decayed:

no pięknie :naughty:

Opublikowano

:hi:

:siema:

Melduje się z roboty! Niestety Panowie nie będzie tej wódeczki! :zemdlal: Myślałem, że kumpel coś zorganizuje telefonicznie ale niestety. Przekażcie całej reszcie żebyście nie zostali o suchym pysku! :naughty: :naughty:

trudno damy jakoś radę... :naughty:

O której chlejusy dziś wyjeżdżacie? :naughty::mysli:

o 17 ale o 14 ze Staskiem robimy zaprawe... :decayed:

:mysli:

hmm coś budujecie z krolem...? :decayed:

to co Basia dzisiaj prowadzi...? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: w ten piękny pijacki dzień ... :cool1: Ja przybęde na 19:00.

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: w ten piękny pijacki dzień ... :cool1: Ja przybęde na 19:00.

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

o to nie musisz się martwić :decayed:

Opublikowano

:hi: w ten piękny pijacki dzień ... :cool1: Ja przybęde na 19:00.

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

o to nie musisz się martwić :decayed:

I to mi sie podoba. Konkretna odpowiedz :naughty:

A Akjam wreszcie jedzie ? czy jeszcze nie wie do końca ?

Opublikowano

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

ok jak przyjedziesz to jadna postawimy od razu co by ci sie ładnie zagrzała :tongue4:

Akjam wreszcie jedzie ? czy jeszcze nie wie do końca ?

tego to najstarsi gorale niewiedza :decayed:
Opublikowano

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

ok jak przyjedziesz to jadna postawimy od razu co by ci sie ładnie zagrzała :tongue4:

Akjam wreszcie jedzie ? czy jeszcze nie wie do końca ?

tego to najstarsi gorale niewiedza :decayed:

No jeszcze nie wiem ale z roboty na bank nie będę mógł wyjść wcześniej! :disgust:
Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał jebnąć 0.7 karniaka :kox:

Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał walnąć 0.7 karniaka :kox:

:mysli: no w sumie...

no ale niech będzie 0,5 bo to przecież na raz... :decayed:

Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał walnąć 0.7 karniaka :kox:

Nie wiem czy nie będzie za mało! :wink4:
Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał walnąć 0.7 karniaka :kox:

Nie wiem czy nie będzie za mało! :wink4:

to zamkniemy Cię z Mariem w jednym pokoju, na pewno po takim spotkaniu nie będzie Ci mało :decayed:

Opublikowano

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał walnąć 0.7 karniaka :kox:

:mysli: no w sumie...

no ale niech będzie 0,5 bo to przecież na raz... :decayed:

A Ty piłeś kiedyś karniaka? :cool1:

ehh to trudno akjam...

jak wyruszysz o 20 z pyrzowic i przyjedziesz na 21:30 to dostaniesz 2 karniki i się wczujesz w klimat... :decayed:

o 21:30 to będzie musiał walnąć 0.7 karniaka :kox:

Nie wiem czy nie będzie za mało! :wink4:

to zamkniemy Cię z Mariem w jednym pokoju, na pewno po takim spotkaniu nie będzie Ci mało :decayed:

:shocked::no:

Wódeczki mogę się napić i to wszystko. :cool1:

Opublikowano

Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:

ok jak przyjedziesz to jadna postawimy od razu co by ci sie ładnie zagrzała :tongue4:

Akjam wreszcie jedzie ? czy jeszcze nie wie do końca ?

tego to najstarsi gorale niewiedza :decayed:

Oook. Jeszcze będziesz chciał się zemną napić......

Akjam nie tnij w ch....i o 21:30 najpóźniej masz być :gwizdanie:

Nie wiem jak u was ale u mnie w Pszczynie pada deszczyk :kwasny:

Opublikowano

w Świętochłowicach słońce, ale duszno jak nie wiem :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.