Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ej , już pytałem w pogaduchach , ale nie znalazł ktoś z mojego domku ładowarki do xperii ? taka na usb :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Ja pierrdole! :nabijasie::polew: :polew: :nabijasie:

no ja też ja pieprze :polew: :polew: :polew: :polew:

pokaż Uli, że się nudziłeś cały weekend :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:54_________________________________________________

psssytttt :gwizdanie:

...tak, wiem - jutro bedę żałował....

nie będziesz... :tongue4:

jak zawsze... :>

a ja nie robię psyt tylko idę w kimkę... :hi:

leszcz :thumbdown:

ja już "drugie" piwko dzisiaj piję :decayed:

zdrówko - kolego powiedź mi czy to prawda że po założeniu HIDów w B6 trzeba kompem coś z gospodarka oświetlenia zmienić??? bo mam zamiar zmienic na HIDy we wtorek po spocie i czytam jakiś wątek że trzeba cos przekodować ??

Wiem że Ty B5 ale może obila się cos o uszy ?

ja nie mam FISa wieć nic nie robiłem

a jak jest w B6 to nie wiem, może wystaczy żeby w zestawie był data canceler.... czy jakoś tak

Dzięki bardzo za odpowiedź ;) zobaczę co to za zestaw mam nadzieję że licznik mi nie zeświruje bo czytalem że może ABS ESP itp itd się pojebac CB, Radio moze fale tracić ale nic chcę zobaczyc co bedzie ... się przekonam

Opublikowano

IMAG0017.jpg

:gwizdanie: :decayed:

Miszka tyś się mamie udał :evil::polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tutaj też Miszka ... on był jak indianin tańczacy z ogniskiem...

image.jpg

Opublikowano

joł....Tolek będziesz może na spocie we wtorek????

Opublikowano

:hi:

normalnie nie mogłem się dziś obudzić :blink:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Opublikowano

fajna cisza...ja już mam na dziś wolne, przełożyłem spotkania na jutro bo ciężko dziś mi szło :heat:

ps. nie piję już z Wami :no:

Opublikowano
:bry: chlory! :decayed:
Opublikowano

:bry:chlory! :decayed:

piszesz tak bo Cię z Nami nie było :naughty:

Opublikowano

:bry:chlory! :decayed:

piszesz tak bo Cię z Nami nie było :naughty:

:gwizdanie: :evil: :evil:

Opublikowano

siema, a ja odziwo bylem dzisiaj w pracy i to na rano ale łatwo niebylo :kwasny:

Miszka jestes pojebany :good:

Opublikowano

siema, a ja odziwo bylem dzisiaj w pracy i to na rano ale łatwo niebylo :kwasny:

Miszka jestes pojebany :good:

WHY ? :mysli:

Opublikowano

Siema :hi:

Będzie jutro ktoś na spocie??? Musze być o 18 na 3stawach żeby załatwić jedna sprawe i przy okazji móglbym potyrac po sklepach i wpasc na chwile do was o 19... tylko u Was tam zawsze sa 2 auta i nie wiem czy jest sens...

:decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Będzie jutro ktoś na spocie??? Musze być o 18 na 3stawach żeby załatwić jedna sprawe i przy okazji móglbym potyrac po sklepach i wpasc na chwile do was o 19... tylko u Was tam zawsze sa 2 auta i nie wiem czy jest sens...

:decayed:

tam nigdy nie ma po co wpadać :decayed::evil: :evil:

Opublikowano

Siema :hi:

Będzie jutro ktoś na spocie??? Musze być o 18 na 3stawach żeby załatwić jedna sprawe i przy okazji móglbym potyrac po sklepach i wpasc na chwile do was o 19... tylko u Was tam zawsze sa 2 auta i nie wiem czy jest sens...

:decayed:

nie, nie będzie nikogo :tongue4:

chłopcze my co tydzień mamy grilla na spocie a Ty się pytasz czy ktoś będzie :wallbash:

btw wziął ktoś tą kiełbaskę co została z Zatoru :mysli:

Siema :hi:

Będzie jutro ktoś na spocie??? Musze być o 18 na 3stawach żeby załatwić jedna sprawe i przy okazji móglbym potyrac po sklepach i wpasc na chwile do was o 19... tylko u Was tam zawsze sa 2 auta i nie wiem czy jest sens...

:decayed:

tam nigdy nie ma po co wpadać :decayed::evil: :evil:

wstydziłbyś się Diman takie rzeczy wygadywać :bicz3:

Opublikowano

No to luz ... :wink4:

Ale z grilem to chyba odpadam bo o 21 musze wyjechac z kato bo jade na nocke do roboty... :angry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.