Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

kupił fele to musi na opony zarobić :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

i po pracy, jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek

Żebyś Ty się synek nie zarobił na amen! :cool1:

odbije to sobie tygodniowym L4 :decayed:

I dostanie mniejszą wypłate. :naughty: :naughty: :naughty:

nie ważne... będzie miał felgi opony i odpocznie i popatrzy na nie z okna... :kox:

i pewnie :jerk::sarcastic:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpada ktoś dzisiaj do Mega Clubu?

Ja będę... jest koncert DonGuralesko :kox:

Opublikowano

wpada ktoś dzisiaj do Mega Clubu?

Ja będę... jest koncert DonGuralesko :kox:

ja odpadam

idę na imprezę do "teściów" więc za dużo nie mogę wpić

Opublikowano

jak coś to też się pisze Miszka do ciebie jak mogę oczywiście :kox:

kto jak kto ale Ty Diman jesteś zawsze mile widziany :decayed:

wielkie dzięki :notworthy: no to się chyba impreza szykuje mniam :kox: :kox:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

siema :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 02:19_________________________________________________zdupiam w kime... coś Stan mało rozmowny :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 02:23_________________________________________________wczoraj była sobota jutro mamy niedzielę...jakie dzień mamy dzisiaj....alkooooooooooo[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 02:27_________________________________________________siema kurva lebry :siema:

Opublikowano

:hi:

jeszcze w głowie mi dudni

Braga 30 :dance: :drool:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

:hi:

jeszcze w głowie mi dudni

Braga 30 :dance: :drool:

:gwizdanie:
Opublikowano

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Opublikowano

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Wódeczka się już wyspała a teraz kolej na CIebie. :naughty:
Opublikowano

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Wódeczka się już wyspała a teraz kolej na CIebie. :naughty:

nie piłem wódki :wink4:

Opublikowano

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Wódeczka się już wyspała a teraz kolej na CIebie. :naughty:

nie piłem wódki :wink4:

To alko się wyspało a teraz kolej na CIebie. :tongue4:
Opublikowano

:hi: ale to słońce napier w okno :kox:

czas wstawać :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:48_________________________________________________

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Wódeczka się już wyspała a teraz kolej na CIebie. :naughty:

nie piłem wódki :wink4:

impreza się udała ? :naughty:

Opublikowano

:hi: ale to słońce napier w okno :kox:

czas wstawać :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:48_________________________________________________

idę się jeszcze położyć :przebiegly:

Wódeczka się już wyspała a teraz kolej na CIebie. :naughty:

nie piłem wódki :wink4:

impreza się udała ? :naughty:

można powiedzieć, że się udała :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakby ktoś, coś potrzebował, to jestem tutaj: :decayed:

seb.jpg

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:44_________________________________________________Panowie dziś widziałem takie cacko

2b3a669c04.jpg

2ceb06e8cb.jpg

a92e8a8d23.jpg

Opublikowano

jakby ktoś, coś potrzebował, to jestem tutaj: :decayed:

seb.jpg

:gwizdanie: :kox:

:hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:44_________________________________________________Panowie dziś widziałem takie cacko

2b3a669c04.jpg

2ceb06e8cb.jpg

a92e8a8d23.jpg

Takie heble by mi się przydały. :kox: :kox: :kox: :kox:

Byłem dzisiaj na MotoShow w Spodku i też było kilka fajnych autek i nie tylko... :gwizdanie:

Opublikowano

Auto było piękne ale jak przyjechałem do domu i sprawdziłem ile kosztuje :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.