Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto było piękne ale jak przyjechałem do domu i sprawdziłem ile kosztuje :shocked:

No dokładnie nie wiem ale chyba nie chce wiedzieć. :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z 2010 564 Tyś

Opublikowano

pssssyt pssssyt pssssyt psssssyt :polew:

Opublikowano

Z 2010 564 Tyś

jeszcze pare weekendow w pracy i sobie takie kupie :polew: :polew: :polew:

pssssyt pssssyt pssssyt psssssyt :polew:

smacznego :decayed:
Opublikowano

Z 2010 564 Tyś

jeszcze pare weekendow w pracy i sobie takie kupie :polew: :polew: :polew:

pssssyt pssssyt pssssyt psssssyt :polew:

smacznego :decayed:

na szczęście to tylko woda :tongue4: alkoholiku

Opublikowano

Z 2010 564 Tyś

Ja pieerrrdollleee!!!!!!!!!!!!!!! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Fajne to RS6... i chyba by mnie objechało... :polew: :polew: :polew:

Stan będziesz w wtorek na zlociku???

Opublikowano

to jest qr*rwa Audi - biedoki :decayed::embarrassed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 22:10_________________________________________________

Fajne to RS6... i chyba by mnie objechało... :polew: :polew: :polew:

Stan będziesz w wtorek na zlociku???

zawsze jestem :naughty:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 22:10_________________________________________________

Z 2010 564 Tyś

jeszcze pare weekendow w pracy i sobie takie kupie :polew: :polew: :polew:

pssssyt pssssyt pssssyt psssssyt :polew:

smacznego :decayed:

na szczęście to tylko woda :tongue4: alkoholiku

na szczęscie :polew: :polew: qr** :polew: :polew:

pewnie Ula koło Ciebie siedziała i dyktowała Ci co masz pisać :decayed::tongue4:

Opublikowano

Wszyscy już śpią? :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie nie wszyscy, ale większość kładzie się spać bo rano do roboty :> a niektórzy na nockę... :tongue4:

Opublikowano

milego :hi:

Opublikowano

Z rana :hi:

Pany jutro zlocik... miejmy nadzieje grilowy... :naughty: :naughty:

Stanley weź prosze jutro mój towar... i jeżeli to nie problem to zapłace Ci jutro LIVE... a jak potrzebujesz kase na dziś to puszcze przelew... tylko daj znać...

Opublikowano

miejmy nadzieje grilowy...

napewno :):)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 09:09_________________________________________________

Z rana :hi:

Pany jutro zlocik... miejmy nadzieje grilowy... :naughty: :naughty:

Stanley weź prosze jutro mój towar... i jeżeli to nie problem to zapłace Ci jutro LIVE... a jak potrzebujesz kase na dziś to puszcze przelew... tylko daj znać...

luzik

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 09:09_________________________________________________

Z rana :hi:

Pany jutro zlocik... miejmy nadzieje grilowy... :naughty: :naughty:

Stanley weź prosze jutro mój towar... i jeżeli to nie problem to zapłace Ci jutro LIVE... a jak potrzebujesz kase na dziś to puszcze przelew... tylko daj znać...

luzik

To gra... jutro sie widzimy.. :good:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema, Krolu dotrzyj wkońcu na spot , bo mnie już ta nokia wk***ia :P

już sie kręci nowa CD w aucie :D:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.