Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa odezwijcie sie w tamtym temacie.. moze ustalmy skąd jedziemy czy brać grilla itp.. a nie tak ze kazdy napisał ze bedzie i tyle..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku*** odezwijcie sie w tamtym temacie.. moze ustalmy skąd jedziemy czy brać grilla itp.. a nie tak ze kazdy napisał ze bedzie i tyle..

Ja nie jestem na 100% więc się nie udzielam. :tongue4::wink4:
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:
Opublikowano

ja sie nie zgubiłem... poprostu pracuje non stop ... w niedziele sie zobaczymy ale bede BMW :)

a na FB Cię widzę nieraz kłamczuchu :mysli:

witam z rana Szanowne Grono Miłośników i Posiadaczy Audi A4 :sarcastic:

jakieś sk***ysyn mi zapierdalla kosiarką pod oknem od 7 rano :wallbash:

Opublikowano

To kup oprócz klimy sąsiadów... :decayed:

Opublikowano

:bry:

ja sie nie zgubiłem... poprostu pracuje non stop ... w niedziele sie zobaczymy ale bede BMW :)

a na FB Cię widzę nieraz kłamczuchu :mysli:

witam z rana Szanowne Grono Miłośników i Posiadaczy Audi A4 :sarcastic:

jakieś sk***ysyn mi zapierdalla kosiarką pod oknem od 7 rano :wallbash:

Kto ran wstaje... :kox::wink4:
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:

:good: to daj jakiś cynk o której Ci pasuje
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Kapeluszniki! :naughty: :naughty:

Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:

:good: to daj jakiś cynk o której Ci pasuje

jedziesz do sosnowca na SSS?
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:

:good: to daj jakiś cynk o której Ci pasuje

jedziesz do sosnowca na SSS?

No na chwilę będę na pewno
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:

:good: to daj jakiś cynk o której Ci pasuje

jedziesz do sosnowca na SSS?

No na chwilę będę na pewno

to ja to zabiorę tam :cool1:
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:

jasne zgadamy się jutro :hi:

:good: to daj jakiś cynk o której Ci pasuje

jedziesz do sosnowca na SSS?

No na chwilę będę na pewno

to ja to zabiorę tam :cool1:

:good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Sosnowca i nieźle chłopaki szaleją tymi wozidłami :shocked:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 13:18_________________________________________________Jak przyjechałem to musiałem się wykąpać bo cały byłem z pyłu z opon a dymem jeszcze śmierdzę

Opublikowano

Właśnie wróciłem z Sosnowca i nieźle chłopaki szaleją tymi wozidłami :shocked:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 13:18_________________________________________________Jak przyjechałem to musiałem się wykąpać bo cały byłem z pyłu z opon a dymem jeszcze śmierdzę

No ja też byłem i chwilę pooglądałem tych waryjotów!!! :shocked: :shocked: :kox: :kox: :kox: :kox: To fakt - Resztki opon - drobny maczek na całym ubraniu! :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.