Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Ja chyba dzisiaj nie dotrę bo auto mam na klockach! Przy wymianie wahaczy okazało się, że śruba na zwrotnicy, która "trzyma" górne wahacze jest zapieczona na amen!!!!! Muszę kupić zwrotnicę i dziś się z tym chyba nie uporam. :kwasny:

Stanley sprawdź mi proszę ile kosztuje zwrotnica na lewą stronę (kierowcy) w ASO? :gwizdanie:

jakieś 1150zł....dokładniej Ci powiem jakbym miał twój VIN[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 08:53_________________________________________________

:hi:

mnie dzisia tez nie bedzie bo ide na noc...

akjam niestety nie zakupilem tych led`ow na plytce bo nie bylo - sa krotsze... jak cos znajde zakupie nam :)

stanley jak sytuacja w pracy ??!!

nic mi się nie chce :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

:hi:

mnie dzisia tez nie bedzie bo ide na noc...

akjam niestety nie zakupilem tych led`ow na plytce bo nie bylo - sa krotsze... jak cos znajde zakupie nam :)

stanley jak sytuacja w pracy ??!!

Ok. Póki co to Ty jesteś bardziej poszkodowany bo ja mam i chciałem tylko wymienić na inne a Ty nie masz wcale. :tongue4::wink4:

:siema:

Ja chyba dzisiaj nie dotrę bo auto mam na klockach! Przy wymianie wahaczy okazało się, że śruba na zwrotnicy, która "trzyma" górne wahacze jest zapieczona na amen!!!!! Muszę kupić zwrotnicę i dziś się z tym chyba nie uporam. :kwasny:

Stanley sprawdź mi proszę ile kosztuje zwrotnica na lewą stronę (kierowcy) w ASO? :gwizdanie:

jakieś 1150zł....dokładniej Ci powiem jakbym miał twój VIN

Nie, nie trzeba... :decayed: Tak tylko z ciekawości pytałem. :gwizdanie: :nose:
Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

z chęcia bym pojechał, ale w tym roku niestety nie dam rady :kwasny:

Opublikowano

elllooooooo

Opublikowano

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:40_________________________________________________to wpadnij do mnie - przekonasz się że w porównaniu ze mną nie byli wcale tacy głupi :kox:

Opublikowano

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:40_________________________________________________to wpadnij do mnie - przekonasz się że w porównaniu ze mną nie byli wcale tacy głupi :kox:

hehe niekiedy nawet jak komuś coś napiszesz, 10 razy narysujesz i powiesz to i tak nie rozumie... ale cóż gdybym się uczył to bym nie musiał z takimi ludźmi się zadawać :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

Opublikowano

Bulczas na forum jest sam goły zderzak nacięty pod fmica gotowy pod spryski bez belki i kratek za 80 zł

Opublikowano

Pochwalony zarobasy... :hi:

Opublikowano

Bulczas na forum jest sam goły zderzak nacięty pod fmica gotowy pod spryski bez belki i kratek za 80 zł

Wiem i gdyby dokładka z przedlifta pasowała to już bym go dawno kupił :good:
Opublikowano

:hi: ja nie dam rady... :/

nauka... :wallbash:

Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:
Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Niech Ci Stasiu napisze... mój młot i się wszystko da :naughty:

Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Masz kiepskich mechaników :tongue4:
Opublikowano

a jak kupisz tą zwrotnicę to pożyczę od Ciebie Akjam tą starą, muszę coś obejrzeć :)

Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

też to właśnie przerabiam :gwizdanie: :gwizdanie: ta sama śruba..
Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

też to właśnie przerabiam :gwizdanie: :gwizdanie: ta sama śruba..

W b5 to jest pikuś bo jest żeliwna ale w b6/b7 jest aluminium które się utlenia i jest przejebane. 4 wieczory ale dziwka wyszła :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.