Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema pedzie :kox:

pozdro z gor wiesniaki :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema pedzie :kox:

pozdro z gor wiesniaki :decayed:

Pozdro z Lyonu wiesniaku gorski... :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 18:14_________________________________________________

siema pedzie :kox:

pozdro z gor wiesniaki :decayed:

ssij pałe :decayed:

Opublikowano

same konstruktywne gadki :decayed:

Opublikowano

Panowie który z Was z Dąbrowy G. śmiga czerwoną B5 z naklejką na bagażniku i tablicami SD 67*** ????? :naughty:

Opublikowano

Witka, ja wlasnie wrocilem z Katowic... było gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo :)

Opublikowano

Witka, ja wlasnie wrocilem z Katowic... było gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo :)

ja jestem w kato i cały czas jest grubooooo :decayed:

Opublikowano

przed spodkiem po prawej jest grubiej:P

Opublikowano

przed spodkiem po prawej jest grubiej:P

miałem je :naughty:

Opublikowano

masakra...byłem u takiej nowej... był ogien... mam numer telefonu jak by ktoś chcial:)

Opublikowano

bry

Panowie który z Was z Dąbrowy G. śmiga czerwoną B5 z naklejką na bagażniku i tablicami SD 67*** ????? :naughty:

sedanem? kiedys przyjezdzala do nas czerwona SD ale dawno juz niewidzialem

PS. dostalem cynk ze przez najblizsze miesiace niespadine juz snieg wiec chyba czas na letnie ...

Opublikowano

:siema:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

Jakiś Ty Kanar delikatny... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

:polew: :polew: :polew: ty to zawsze cos wykombinujesz :decayed:

PS kupie gwinta :gwizdanie:

Opublikowano

witka :hi:

Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

:polew: :polew: :polew: ty to zawsze cos wykombinujesz :decayed:

PS kupie gwinta :gwizdanie:

A ja kupie Boxa dachowego o długości średniej długosci nart.... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

:polew: :polew: :polew: ty to zawsze cos wykombinujesz :decayed:

PS kupie gwinta :gwizdanie:

A ja kupie Boxa dachowego o długości średniej długosci nart.... :gwizdanie: :kox:

a wątek od kupowania jest kaj indzi :gwizdanie: wypad :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.