Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior a we wtorek będziesz na spocie

taaa jak mu zalejesz to będzie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior a we wtorek będziesz na spocie

jesli mi nic nie wypadnie to bede :cool1:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:30_________________________________________________

Kędzior a we wtorek będziesz na spocie

taaa jak mu zalejesz to będzie

wogole wczoraj smigalem a3 1.9tdi po lajtowym czipsie i powiem wam ze z palcem w d*pie by mnie objechala,

takze Adam nasze 2.8 kicha :thumbdown:

Opublikowano

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

Opublikowano

Kędzior chcesz gwint założyć ?

zastanawiam sie wlasnie hehe

napewno bede ja obnizal wiec albo springi albo gwint

przecież miałeś gwinta wcześniej :gwizdanie:

jak zobaczysz moja koze na 18 to masakra :wallbash:

Widziałem na 15" i to mi wystarczy :polew: Możemy porównać z moją :tongue4:
Opublikowano

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

no powiem ci ze ta a3 zrobila na mnie duze wrazenie taka elastyczna ze masakra, objechala by nasze V-ki
Opublikowano

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

no powiem ci ze ta a3 zrobila na mnie duze wrazenie taka elastyczna ze masakra, objechala by nasze V-ki

no kędzior powiem Ci, że ostatnio pomykam dieselkiem i to zupełnie inna bajka...

Opublikowano

aha jako ze mam juz wciepniete letnie chcialem sprawdzic ile ten moj gniot poleci ale niestety przy 220 zaczzalem mijac pana policjanta ktory jechal na moto wiec musialem zrezygnowac z testu :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:41_________________________________________________

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

no powiem ci ze ta a3 zrobila na mnie duze wrazenie taka elastyczna ze masakra, objechala by nasze V-ki

no kędzior powiem Ci, że ostatnio pomykam dieselkiem i to zupełnie inna bajka...

na 4 biegu sie tak zbiera ze to jest no ja niewiem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Opublikowano

Wciepnij Kędzior tą koze jak się prezentuje :naughty:

Opublikowano

Wciepnij Kędzior tą koze jak się prezentuje :naughty:

niechce mnie sie isc i pstrykac, pozatym niema sie czym chwalic, woz drabiniasty :polew:
Opublikowano

Wciepnij Kędzior tą koze jak się prezentuje :naughty:

on nie mam aparatu :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:46_________________________________________________

Wciepnij Kędzior tą koze jak się prezentuje :naughty:

niechce mnie sie isc i pstrykac, pozatym niema sie czym chwalic, woz drabiniasty :polew:

uwielbiam allroady :kox:

Opublikowano

uwielbiam allroady :kox:

hehe
Opublikowano

allroady rulez :decayed:

Opublikowano

allroady rulez :decayed:

taka karma
Opublikowano

jebać glebe :kox:

Opublikowano

jebać glebe :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

TurboGnój oczywiście , ale TurboBenzyna chyba nie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stanley kiedy rodzicie :cool1:

Opublikowano

Na krótkim odcinku to na pewno ale potem wszystkie turbo siadają :>

TurboGnój oczywiście , ale TurboBenzyna chyba nie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

turbo to turbo :thumbdown:

:polew: :polew:

Opublikowano

stanley kiedy rodzicie :cool1:

za miesiąc

Opublikowano

turbo to turbo :thumbdown:

łapiemy sie na zimowym ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i uprzedzając Twoje pytanie : "tak , moge jechać najebany" :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.