Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :good:
Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

:kox:

Opublikowano
Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

:slina:

Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

siemiana wciągasz :decayed:

i nawet mu s-line, RNSe czy inne badziewia nie pomogą :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: no i po korekcie

dzionek mega udany lusterko fotochromatyczne podłączone i się ściemnia :kox: :kox: a i przy okazji opanowana kontrolka zapalonych świateł na liczniku też uruchomiona i świeci a co do najważniejszego punktu dzisiejszego rezanka to roboty trochę Aligator miał z tym moim padłem ale finalnie wyszło 204,9 KM i 418,5 Nm i taki wynik mnie mega satysfakcjonuje na to właśnie liczyłem i się udało :kox: :kox: :kox: :kox:

a tu wykresik :)

DSC0010.jpg

siemiana wciągasz :decayed:

i nawet mu s-line, RNSe czy inne badziewia nie pomogą :gwizdanie:

nie przesadzaj zamiast tej mocy lepszy ten jego wypas :rolleyes:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:03_________________________________________________a tu lampa świateł na liczniku małe gówno a cieszy jak cholera a jak tobie Akjam poszło z lampką zapaliła się u ciebie :mysli:

u mnie lansik

IMAG0078.jpg :kox: :kox:

Opublikowano

Diman teraz mozemy sie wkoncu zamienic na auta :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

Opublikowano

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

ano dokładnie dzisiaj wyczytałem jak to się koduje i przekodowałem bo u mnie tego nie było co prawda to tylko kodowanie ale nie było :gwizdanie: te B7 to są mega sępiasto uposażone :evil:

Opublikowano

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

ano dokładnie dzisiaj wyczytałem jak to się koduje i przekodowałem bo u mnie tego nie było co prawda to tylko kodowanie ale nie było :gwizdanie: te B7 to są mega sępiasto uposażone :evil:

niezły kał :gwizdanie:

u ojca w starej audi 80 osobno było na postojówki, osobno na mijania, no i na długie :kox:

a w B5, tą lampkę mam od zawsze :rolleyes:

Opublikowano

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

ano dokładnie dzisiaj wyczytałem jak to się koduje i przekodowałem bo u mnie tego nie było co prawda to tylko kodowanie ale nie było :gwizdanie: te B7 to są mega sępiasto uposażone :evil:

niezła padaka, to ja miałem to w malaczu 87 rok :facepalm:

Opublikowano

to dobranoc :hi:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

ano dokładnie dzisiaj wyczytałem jak to się koduje i przekodowałem bo u mnie tego nie było co prawda to tylko kodowanie ale nie było :gwizdanie: te B7 to są mega sępiasto uposażone :evil:

niezła padaka, to ja miałem to w malaczu 87 rok :facepalm:

true :gwizdanie:

Opublikowano

masz na myśli to coś, co zaznaczyłem ? nie gadaj, że tego nie ma w B7 :blink: :blink:

IMAG0078.jpg

ano dokładnie dzisiaj wyczytałem jak to się koduje i przekodowałem bo u mnie tego nie było co prawda to tylko kodowanie ale nie było :gwizdanie: te B7 to są mega sępiasto uposażone :evil:

niezła padaka, to ja miałem to w malaczu 87 rok :facepalm:

stary ja też to w nexii miałem dlatego mówię że ubogie te audiki że szok :wallbash:

Opublikowano

to dobranoc :hi:

Opublikowano

no to dobrej nocy Stasiu śnij o porodzie :decayed:

Opublikowano

W starszych rocznikach B5 nie ma tej lampki. Trzeba sobie dorezać :tongue4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:31_________________________________________________masakra

od 2.55 sie rozkreca heheh

Opublikowano

życie :confused4:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.