Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja czekam na listwy... :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spocik :kox:

i grylll :kox:

ja chyba odpadnę z grylla bom się nażarł jak świnia

diman z familią będziesz ?

Apetycik i tak pewnie będzie... :gwizdanie: Do zoba! :gwizdanie:

P.S. Tolek jak będziesz to zabierz kompa a ja wezmę kabel bo mój komp gdzieś zaginął... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam dzis bede pierwszy raz na spicie na 3 stawach powiedzcie dużo ludzi przyjeżdża? gdzie dokładnie dziś będziecie ?

Opublikowano

Witam dzis bede pierwszy raz na spicie na 3 stawach powiedzcie dużo ludzi przyjeżdża? gdzie dokładnie dziś będziecie ?

ludzi przybywa dużo lecz w zależności od dnia raz lepiej raz gorzej ale ogólnie dużo a spotykamy się pod GO-Sportem nie ma bata żebyś nie zauważył chyba że podjedziesz później to będziemy na dolinie na grillu :kox: wiec wpadaj zapraszamy :good: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 18:03_________________________________________________dobra to ja już spadam do zoba :hi:

Opublikowano

siema chlory :hi:

ja do rana w pracy wiec mnei nei bedzie -no cieszycie sie co?! :naughty:

takze zycze udanego spota i pysznej kiełbachy z grill`a :):)

Opublikowano

spoko, to ja przez tysiąclecie muszę zawinąć, bo w robocie głupi zostawiłem go :kox: mogę się trochę spóźnić, bo właśnie wstałem :hi:

Opublikowano

spoko, to ja przez tysiąclecie muszę zawinąć, bo w robocie głupi zostawiłem go :kox: mogę się trochę spóźnić, bo właśnie wstałem :hi:

tolek dowiedz sie o wiadomej sprawie co i jak i pozdrow ta menda akjam`a :)

Opublikowano

po krotkiej przerwie :gwizdanie:

czuje sie dzisiaj troszke niewyraznie wiec odpuszczam spota :confused4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:04_________________________________________________

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

mnie sie ten podoba i jeszcze w tym kolorze :decayed:

Opublikowano

ja raczej nie dojadę, mam gości :embarrassed:

Opublikowano

ja raczej nie dojadę, mam gości :embarrassed:

mamusia? :decayed:
Opublikowano

Cholera jak nie urok to sraczka :angry:

Kapcia złapałem nawet nie wiem jak :shocked: W bagażniku też kapeć leży :embarrassed: miałem to ogarnąć już dawno ale zawsze coś wypadło.

Wulkanizatorzy już pozamykani więc poratowałem się kołem zapasowym w spraju może jakoś doturlam się na noc do roboty a z rana trzeba będzie połatać laćki.

Ja chyba nie dotrę na tego spota nigdy zawsze coś wyskoczy :wallbash:

Opublikowano

żona w szpitalu więc mnie nie będzie niestety ... ;/

Opublikowano

ja raczej nie dojadę, mam gości :embarrassed:

mamusia? :decayed:

mamusia i tatuś :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: po pracy
Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób :naughty:

Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób :naughty:

zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy

Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób :naughty:

zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy

pod koniec marca :wink4:

Opublikowano

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób :naughty:

zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy

pod koniec marca :wink4:

zawsze w tym terminie ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.