Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generalnie sprawa wygląda tak ten weekend odpada, przyszły raczej też, za 3 tyg najwcześniej

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łowienie ryb to na ogólnopolskim ale wy faceci jak widze innych tematów nie macie :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie, że mogę - tak dzisiaj powiedział lekarz :naughty:

ja bym taka do końca lekarza nie słuchała :gwizdanie:

tak do końca ich nie slucham - nie piję sam :wink4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:43_________________________________________________

łowienie ryb to na ogólnopolskim ale wy faceci jak widze innych tematów nie macie :gwizdanie:

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

Opublikowano

na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam :tongue4:

nie obrazaj chlopakow, moze maja male problemy z alkoholem ale juz taki ich urok ja ich z tym zaakceptowalem :wink4:

o rybach tez nic nie widzialem :mysli:

jak mu się wj*ebiemy na chate :cool1:

czyli znowu musze to ja zoorganizowac impreze u Miszki, ok wiec w pierszy sloneczny piatek atakujemy na impre :decayed:

jak mi moja pozwoli :decayed:

no to poimprezowane :polew:
Opublikowano

Nikka niespij, wypowiedz sie swoimi kobiecymi tymi czymis tam spostrzezeniami czy cos w tym stylu :decayed:

1. ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto :D ważne że jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

2. na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam :tongue4:

3. a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ad1.nie ma prawka :tongue4: jeździ jako pasażerka :polew:

ad2.jedno piwo męczy przez cały wieczór :polew:

ad3.pomyliły jej się wątki ze zlotów ogólnopolskich :polew:

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

Opublikowano

jeżeli w tokarni zrobili na zewnątrz plażę i trzciny to jedziemy :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:45_________________________________________________

Nikka niespij, wypowiedz sie swoimi kobiecymi tymi czymis tam spostrzezeniami czy cos w tym stylu :decayed:

1. ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto :D ważne że jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

2. na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam :tongue4:

3. a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ad1.nie ma prawka :tongue4: jeździ jako pasażerka :polew:

ad2.jedno piwo męczy przez cały wieczór :polew:

ad3.pomyliły jej się wątki ze zlotów ogólnopolskich :polew:

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

nie daj się, jesteśmy z Tabą :naughty:

Opublikowano

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nikka niespij, wypowiedz sie swoimi kobiecymi tymi czymis tam spostrzezeniami czy cos w tym stylu :decayed:

1. ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto :D ważne że jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

2. na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam :tongue4:

3. a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ad1.nie ma prawka :tongue4: jeździ jako pasażerka :polew:

ad2.jedno piwo męczy przez cały wieczór :polew:

ad3.pomyliły jej się wątki ze zlotów ogólnopolskich :polew:

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

co do 2 punktu to piwo dawno wypiłam :P i chce jeszcze

Opublikowano

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

wspieramy cie :decayed:
Opublikowano

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: :polew: :polew:

nie kupuje ryb w realu

z łowieniem to powaga :naughty:

Opublikowano

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: dobre

Opublikowano

Nikka niespij, wypowiedz sie swoimi kobiecymi tymi czymis tam spostrzezeniami czy cos w tym stylu :decayed:

1. ja tam się nie wtrącam dla mnie auto to auto :D ważne że jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

2. na temat waszego alkoholizmu też się nie wypowiadam :tongue4:

3. a o łowieniu ryb i robieniu przerębli to już w ogóle :polew: :polew: :polew: :polew:

innych tematów tutaj nie zauważyłam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ad1.nie ma prawka :tongue4: jeździ jako pasażerka :polew:

ad2.jedno piwo męczy przez cały wieczór :polew:

ad3.pomyliły jej się wątki ze zlotów ogólnopolskich :polew:

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

co do 2 punktu to piwo dawno wypiłam :P i chce jeszcze

:gwizdanie:

Opublikowano

chcesz mieć Piątek wolny ?? to uważaj :gwizdanie:

Opublikowano

co do 2 punktu to piwo dawno wypiłam :P i chce jeszcze

i kto tu ma problem z alkoholem :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

co do 2 punktu to piwo dawno wypiłam :P i chce jeszcze

i kto tu ma problem z alkoholem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie widzę tutaj problemu :cool1:

Opublikowano

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: :polew: :polew:

nie kupuje ryb w realu

z łowieniem to powaga :naughty:

zapomnialem kupujesz w tesco burzuj :polew:

ta ja tez pewnego czasu chodzilem na ryby :decayed:

chcesz mieć Piątek wolny ?? to uważaj :gwizdanie:

a tam piatek lepiej mu daj wolny wtorek :wink4:
Opublikowano

to jeszcze nie jest problem wy to macie problem alkoholiki normalnie :gwizdanie:

Opublikowano

A ja znowu dostanę za to co napisałem :confused4:

wspieramy cie :decayed:

Jutro będziecie mieli okazję to udowodnić bo mamy zamiar w końcu pokazać się na spocie :gwizdanie:

chcesz mieć Piątek wolny ?? to uważaj :gwizdanie:

Kochanie ale bez takich ;(

Opublikowano

łowiłem kiedyś ryby, mam duże osiągnięcia :naughty:

to ze kupiles w realu karpia na wigilie to niejest wedkarstwo :polew: :polew: :polew:

nie kupuje ryb w realu

z łowieniem to powaga :naughty:

zapomnialem kupujesz w tesco burzuj :polew:

ta ja tez pewnego czasu chodzilem na ryby :decayed:

chcesz mieć Piątek wolny ?? to uważaj :gwizdanie:

a tam piatek lepiej mu daj wolny wtorek :wink4:

nie ma wolnego wtorku we wtorek jedzie ze mną :tongue4:

Opublikowano

to jeszcze nie jest problem wy to macie problem alkoholiki normalnie :gwizdanie:

ja na miejscu chlopakow bym sie na ciebie obrazil o to co na nich powiedzialas :polew:

nie ma wolnego wtorku we wtorek jedzie ze mną :tongue4:

pozwol mu chociaz z nami porozmawiac :decayed:

Kochanie ale bez takich ;(

badz twardy :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.