Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chyba idę spać, coś mi bez piwka aku siadają :(

hehe tak to już czasem bywa że bez paliwa to nie tylko nasze niunie nie pojadą :gwizdanie:

Opublikowano

z wieczorka

Opublikowano

Pora zrobić kanapki i na grube jechać po lekku;D

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

teraz mi to mówisz jak już tam robotę skończyliśmy bynajmniej na razie :cool1:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 23:26_________________________________________________byliśmy w kilku klubach i nawet było nieźle :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

To coś dla gejów?? :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

To coś dla gejów?? :naughty: :naughty: :wink4:

:gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 23:28_________________________________________________Akjam wpadaj jutro na spota do Gliwic posprawdzam sobie te kabelki :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

To coś dla gejów?? :naughty: :naughty: :wink4:

nie widziałem Cię w środku więc chyba nie :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

:bry:

jak tam we wrocku...? :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________

:siema: z wieczora!

Ja zaś w robocie i w ciuul wyebany ale chata już odmalowana. :wink4:

ty zawsze jesteś w robocie albo na piłce... :tongue4:

buduje się dużo, drogi rozkopane a na mieście niestety nie miałem okazji bywać tym razem bo niestety nie było czasu ani siły już po robocie :confused4:

to jak będziesz to klub 54 polecam...jeśli jeszcze jest, i niedaleko rynku taki lokal z różowymi lampkami :naughty:

To coś dla gejów?? :naughty: :naughty: :wink4:

nie widziałem Cię w środku więc chyba nie :naughty:

No nie widziałeś bo nie uczęszczam do tego rodzaju klubików. :cool1:

[...]Akjam wpadaj jutro na spota do Gliwic posprawdzam sobie te kabelki :gwizdanie: :naughty:

No może dam radę. :wink4:
Opublikowano
:hi: siema z rana
Opublikowano

No siema :hi:

Opublikowano

No siema :hi:

a ty co spac nie mozesz czy sie zaczelo :naughty:

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

spoko zacznie sie zacznie swje cza odczekac :gwizdanie:

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

spoko zacznie sie zacznie swje cza odczekac :gwizdanie:

Ja już nie chce czekać :kox:

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

spoko zacznie sie zacznie swje cza odczekac :gwizdanie:

Ja już nie chce czekać :kox:

no zdaję sobie sprawę ale nic na siłę :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 05:43_________________________________________________a wogule to jak samopoczucie w końcówce :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.