Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogoda barowa :gwizdanie:

i jak tu nie zostać alkoholikiem... :kox:

Opublikowano

no i powrociłem, dziecko będzie raczej sierpniowe :gwizdanie:

Opublikowano

stan jak rodzenie "ruszyło" sie cos w temacie ? :gwizdanie:

piekna jesien tego lata :decayed:

:bry:

leży od piątku w szpitalu, dzisiaj dostała kroplówkę na wywołanie, zaraz jadę na widzenie :)

jak w pierdlu :kox:

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

Opublikowano

stan jak rodzenie "ruszyło" sie cos w temacie ? :gwizdanie:

piekna jesien tego lata :decayed:

:bry:

leży od piątku w szpitalu, dzisiaj dostała kroplówkę na wywołanie, zaraz jadę na widzenie :)

jak w pierdlu :kox:

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

:polew: :polew:

hehe na to nie ma lipy :kox:

kiedy wychodzisz ? :decayed:

Opublikowano

stan jak rodzenie "ruszyło" sie cos w temacie ? :gwizdanie:

piekna jesien tego lata :decayed:

:bry:

leży od piątku w szpitalu, dzisiaj dostała kroplówkę na wywołanie, zaraz jadę na widzenie :)

jak w pierdlu :kox:

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

stan jak rodzenie "ruszyło" sie cos w temacie ? :gwizdanie:

piekna jesien tego lata :decayed:

:bry:

leży od piątku w szpitalu, dzisiaj dostała kroplówkę na wywołanie, zaraz jadę na widzenie :)

jak w pierdlu :kox:

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

:polew: :polew:

hehe na to nie ma lipy :kox:

kiedy wychodzisz ? :decayed:

pierwsze musi wyjśc "mała" :)

Opublikowano

no i powrociłem, dziecko będzie raczej sierpniowe :gwizdanie:

Ważne żeby zdrowe było :)

Data urodzenia mało ważna.Byle tylko żonka w szpitalu wytrzymała.

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:
Opublikowano

kędzior jak poszukiwania furki ?

Opublikowano

kędzior jak poszukiwania furki ?

znalazlem kilka sztuk wydaje mi sie godnych obczajenia, jutro wrzucei poprosze zebys ktos podjechal z okolic
Opublikowano

kędzior jak poszukiwania furki ?

znalazlem kilka sztuk wydaje mi sie godnych obczajenia, jutro wrzucei poprosze zebys ktos podjechal z okolic

spoko nie ma problema :wink4:

mi przyszła jeszcze jedna furka do głowy na zakup dla mojej mianowicie Seat Ibiza poliftowy w dieslu :naughty:

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:

jedna "piguła" jest kosa :gwizdanie:

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:

jedna "piguła" jest kosa :gwizdanie:

miałem ostatnio klientkę "pigułę" - leciała na mnie bo się pochylała non stop i ze 3 razy mnie przyłapała jak się patrzyłem jej centralnie w cycki, później uśmiech i dalej rozmowa..ale sucz przekoksiarska, w Kato na raciborskiej pracuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:49_________________________________________________80 rocznik :decayed:

Opublikowano

Pogoda barowa :gwizdanie:

pogoda barowa a w barze pusto :confused4:

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:

jedna "piguła" jest kosa :gwizdanie:

miałem ostatnio klientkę "pigułę" - leciała na mnie bo się pochylała non stop i ze 3 razy mnie przyłapała jak się patrzyłem jej centralnie w cycki, później uśmiech i dalej rozmowa..ale sucz przekoksiarska, w Kato na raciborskiej pracuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:49_________________________________________________80 rocznik :decayed:

:naughty:

Opublikowano

kędzior jak poszukiwania furki ?

znalazlem kilka sztuk wydaje mi sie godnych obczajenia, jutro wrzucei poprosze zebys ktos podjechal z okolic

spoko nie ma problema :wink4:

mi przyszła jeszcze jedna furka do głowy na zakup dla mojej mianowicie Seat Ibiza poliftowy w dieslu :naughty:

tez o tym myslalem ale mojej niepasuje jakos, mi sie tez ibiza podoba

ja jeszcze przerabialem mercedesa A

perzot 206, 206cc

opel corca C

vw polo

a jeszcze chodzi po glowie yaris

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:

jedna "piguła" jest kosa :gwizdanie:

miałem ostatnio klientkę "pigułę" - leciała na mnie bo się pochylała non stop i ze 3 razy mnie przyłapała jak się patrzyłem jej centralnie w cycki, później uśmiech i dalej rozmowa..ale sucz przekoksiarska, w Kato na raciborskiej pracuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:49_________________________________________________80 rocznik :decayed:

:naughty:

aha no i ...miałem ją :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:54_________________________________________________

kędzior jak poszukiwania furki ?

znalazlem kilka sztuk wydaje mi sie godnych obczajenia, jutro wrzucei poprosze zebys ktos podjechal z okolic

spoko nie ma problema :wink4:

mi przyszła jeszcze jedna furka do głowy na zakup dla mojej mianowicie Seat Ibiza poliftowy w dieslu :naughty:

tez o tym myslalem ale mojej niepasuje jakos, mi sie tez ibiza podoba

ja jeszcze przerabialem mercedesa A

perzot 206, 206cc

opel corca C

vw polo

a jeszcze chodzi po glowie yaris

wszystkie te co ja brałęś po uwagę, no prócz A Classe - to syf jakich mało, znam 3 osoby które tym jeździły i każda narzekała, że się jebie i że ogólna lipa

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:56_________________________________________________aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.