Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miło :boobs:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

niezgodny z regulaminem forum :mysli:

ja jednak dotrę plany mi się pozmieniały masakrycznie

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

niezgodny z regulaminem forum :mysli:

Przecież nic takiego tam nie było :angry:

Obrazki rozmiarowo zgodne z wymaganiami.

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

niezgodny z regulaminem forum :mysli:

Przecież nic takiego tam nie było :angry:

Obrazki rozmiarowo zgodne z wymaganiami.

no nie wiem ale już widzę że masz znów :decayed: , może miałeś za dużo linijek bo mogą być max 3 chyba

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

niezgodny z regulaminem forum :mysli:

Przecież nic takiego tam nie było :angry:

Obrazki rozmiarowo zgodne z wymaganiami.

no nie wiem ale już widzę że masz znów :decayed: , może miałeś za dużo linijek bo mogą być max 3 chyba

No ale to już samo forum by zablokowało.

Teraz mam bo kombinuję z nowym podpisem.

Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

---> regulamin :gwizdanie:
Opublikowano

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że z mojego profilu zniknął awatar i podpis ?

---> regulamin :gwizdanie:

Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 5 linijek tekstu.

Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie, pod warunkiem, że nie ma nad/pod nim tekstu to 768px × 100px (wielkość w miarę rozsądku). Jeżeli nad/pod obrazkiem znajduje się tekst jego wysokość musi być mniejsza (patrz 1 zdanie).

Nie przestrzeganie tych zapisów będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem wszystkiego co jest w podpisie.

Zarząd Klubu nie jest zobowiązany informować osoby zainteresowanej o usunięciu podpisu niezgodnego z Regulaminem Forum.

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

Zapewne o to Ci chodzi.Ale ja mieściłem się w tych kryteriach...chyba :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wrócił wczasowicz i od razu słoneczko wyszło zza chmur :gwizdanie:

Opublikowano

No ale to już samo forum by zablokowało.

Teraz mam bo kombinuję z nowym podpisem.

albo jest to chwilowy blad na forum, albo np padly foty ktore wrzuciles na serwerze

i po pracy :hi:

Miszek byles obczaic?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 14:12_________________________________________________kolo mojej ulicy beda przejezdzali z tur de poloń takze wypatrujcie mnie hehe mam fajny stroj uszyty :decayed:

Opublikowano

No ale to już samo forum by zablokowało.

Teraz mam bo kombinuję z nowym podpisem.

albo jest to chwilowy blad na forum, albo np padly foty ktore wrzuciles na serwerze

i po pracy :hi:

Miszek byles obczaic?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 14:12_________________________________________________kolo mojej ulicy beda przejezdzali z tur de poloń takze wypatrujcie mnie hehe mam fajny stroj uszyty :decayed:

hehhe ja już wczoraj byłem gwiazdorem telewizyjnym :gwizdanie:

Opublikowano

hehhe ja już wczoraj byłem gwiazdorem telewizyjnym :gwizdanie:

i nic nie mowiles :no::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

pewnie biegles kolo nich nago :polew:

Opublikowano

hehhe ja już wczoraj byłem gwiazdorem telewizyjnym :gwizdanie:

i nic nie mowiles :no::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

pewnie biegles kolo nich nago :polew:

nom ale za to dostałem trochę gratisów od sponsorów i nr tel do ślicznej hostessy :kox::tongue4:

Opublikowano

nom ale za to dostałem trochę gratisów od sponsorów i nr tel do ślicznej hostessy :kox::tongue4:

ta szlafrok zebys sie zakryl :tongue4:

a nr pewnie zmyslony na szybko hehe

ej a na ktorym jest relacja z tego? bo jak nie bedzie tv to pierd*le i nie ide hehe [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 14:33_________________________________________________ja przygotowalem kubeczki tylko zamiast wody nalalem wóde :decayed: :decayed: :decayed:

mysle ze od tego miejsca rozbije sie peleton :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No ale to już samo forum by zablokowało.

Teraz mam bo kombinuję z nowym podpisem.

albo jest to chwilowy blad na forum, albo np padly foty ktore wrzuciles na serwerze

i po pracy :hi:

Miszek byles obczaic?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 14:12_________________________________________________kolo mojej ulicy beda przejezdzali z tur de poloń takze wypatrujcie mnie hehe mam fajny stroj uszyty :decayed:

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien
Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

pussy :naughty:

Opublikowano

hehhe ja już wczoraj byłem gwiazdorem telewizyjnym :gwizdanie:

i nic nie mowiles :no::thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

pewnie biegles kolo nich nago :polew:

nom ale za to dostałem trochę gratisów od sponsorów i nr tel do ślicznej hostessy :kox::tongue4:

Ja też wczoraj byłem na TourDePologne... :kox: Bo przeca na mojej wiosce była premia lotna. :naughty: :naughty:

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

pussy :naughty:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.