Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

no to niech stanie :decayed:

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

no to niech stanie :decayed:

:gwizdanie:

jaraj sam mnie nie będzie :tongue4::decayed:

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

no to niech stanie :decayed:

:gwizdanie:

jaraj sam mnie nie będzie :tongue4::decayed:

:doh1: diskret men :yeah:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:31_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:
Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:

tjaaaaaaaaa

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:

tjaaaaaaaaa

ja nie mam gdzie zalatwic niestey ;(

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:

tjaaaaaaaaa

ja nie mam gdzie zalatwic niestey ;(

no dobra dobra pracuję nad tym ale bez takich oficjalnych mi tu proszę tekstów :tongue4:

jest dziś gryll ?

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________SECTOR :shocked: ty stary pierdzielu gdzieś był ? wbijaj na spota do porządnego klubu :evil:

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:

tjaaaaaaaaa

ja nie mam gdzie zalatwic niestey ;(

no dobra dobra pracuję nad tym ale bez takich oficjalnych mi tu proszę tekstów :tongue4:

jest dziś gryll ?

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________SECTOR :shocked: ty stary pierdzielu gdzieś był ? wbijaj na spota do porządnego klubu :evil:

No można by zrobić wreszcie. :naughty:
Opublikowano

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________SECTOR :shocked: ty stary pierdzielu gdzieś był ? wbijaj na spota do porządnego klubu :evil:

HEHE - Servus ,

ostatnio ciężko z czasem - pogrywam w tenisa jak jest pogoda ,

Syna przygotowuje do zawodów ,

Nadal-a z niego nie zrobię ale kto wie :gwizdanie:

Opublikowano

Witajcie, będzie dziś może ktoś z VAG-iem ? zależy mi na zdjęciu zabezpieczenia antykradzieżowego bo nie mogę płytki z navi wyjąć :/

Opublikowano

za niedługo wychodze z chaty to podjadę, będziesz na spocie ?

no wlasnie nie jestem pewien

karwa kędzior ogłoszeniu zniknęło :wtf:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:20_________________________________________________OKO wbijaj na spota :afro::pali:

dziś się nie wyrobie choć by uj na uju stanął :gwizdanie:

miszka skoluj sprzet :pali:

:gwizdanie:

tjaaaaaaaaa

ja nie mam gdzie zalatwic niestey ;(

no dobra dobra pracuję nad tym ale bez takich oficjalnych mi tu proszę tekstów :tongue4:

jest dziś gryll ?

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________SECTOR :shocked: ty stary pierdzielu gdzieś był ? wbijaj na spota do porządnego klubu :evil:

No można by zrobić wreszcie. :naughty:

ja bym opierdzielił wuszta :kox:
Opublikowano
:hi: pogoda cos nie bardzo ale może jakoś się uda :gwizdanie:
Opublikowano

jakie dupencje byly w tej kolumnie reklamowej to ja pierdziele noi taki jeszcze rarytas, r8 :slina:

Opublikowano

jakie dupencje byly w tej kolumnie reklamowej to ja pierdziele noi taki jeszcze rarytas, r8 :slina:

No ErÓsemki doebane w chooj!!! Ta biała lepsza od tej czarnej! :kox: :kox: I "reklamówki" też niczego sobie... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

jakie dupencje byly w tej kolumnie reklamowej to ja pierdziele noi taki jeszcze rarytas, r8 :slina:

No ErÓsemki doebane w chooj!!! Ta biała lepsza od tej czarnej! :kox: :kox: I "reklamówki" też niczego sobie... :kox: :gwizdanie:

no no :naughty:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:33_________________________________________________Krolu spoko podpis :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jakie dupencje byly w tej kolumnie reklamowej to ja pierdziele noi taki jeszcze rarytas, r8 :slina:

No ErÓsemki doebane w chooj!!! Ta biała lepsza od tej czarnej! :kox: :kox: I "reklamówki" też niczego sobie... :kox: :gwizdanie:

no no :naughty:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:33_________________________________________________Krolu spoko podpis :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: Dostałeś Nutelle? :kox::naughty:
Opublikowano

dojedzie się na 3 stawy... :mysli:

ja się chyba przez ten wścig nie wybieram nigdzie... :gwizdanie:

no może do monopolowego... :kox:

Opublikowano

Dobra! Wychodzę z pracy i może do Was dotrę. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.