Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

jak zawsze mocny w gadce :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

jak zawsze mocny w gadce :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

siemka po malej nieobecnosci

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

a sa jakies fajna sasiadki? to cie moze pojade odwiedzic :tongue4:

Są ... Ale Kedzior, wszystkie są już zaplodnione :D nie miałbyś co tu robić ;)

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

jak zawsze mocny w gadce :decayed:

:gwizdanie:

a ty Miszak znalazles cos ciekawego?

za jaka kwote szukasz?[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:13_________________________________________________

Są ... Ale Kedzior, wszystkie są już zaplodnione :D nie miałbyś co tu robić ;)

to pielegniarki tez sa w ciazy ? :tongue4:
Opublikowano

a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

jak zawsze mocny w gadce :decayed:

:gwizdanie:

a ty Miszak znalazles cos ciekawego?

za jaka kwote szukasz?[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:13_________________________________________________

Są ... Ale Kedzior, wszystkie są już zaplodnione :D nie miałbyś co tu robić ;)

to pielegniarki tez sa w ciazy ? :tongue4:

Pytales o sasiadki :gwizdanie:

Opublikowano

a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego

a jaki jest powod sprzedazy? hgehe :tongue4:
Opublikowano

a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego

a jaki jest powod sprzedazy? hgehe :tongue4:

mała ma alergie

Opublikowano

Pytales o sasiadki :gwizdanie:

jakas samotna mamusie tez moglbym poznac :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:19_________________________________________________

a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego

a jaki jest powod sprzedazy? hgehe :tongue4:

mała ma alergie

to kiszka troche, a tebletkami troche szkoda ja faszerowac
Opublikowano

Pytales o sasiadki :gwizdanie:

jakas samotna mamusie tez moglbym poznac :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:19_________________________________________________

a psa czasem nie chcecie ?? Mamy Beagle na sprzedaż rocznego

a jaki jest powod sprzedazy? hgehe :tongue4:

mała ma alergie

to kiszka troche, a tebletkami troche szkoda ja faszerowac

dlatego też musimy go sprzedać

Opublikowano

aha i u mnie francuz odpada to zostawiam Uli :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

jak zawsze mocny w gadce :decayed:

:gwizdanie:

a ty Miszak znalazles cos ciekawego?

za jaka kwote szukasz?

jeszcze nie wiem sprawa się wyjaśni myślę do końca miesiąca bo możliwe, że będę potrzebował fury dla siebie( na okres przejściowy) którą później zostawię Uli ale to wszystko jeszcze nie pewne , na razie rzucam okiem i prawko na motur ogarniam :decayed:

Opublikowano

prawko na motur ogarniam :decayed:

ja sie nie moge jakos zebrac zeby wkoncu to dokonczyc hehe :kwasny:

a co zamierzasz zmienic prace?

Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

Opublikowano

prawko na motur ogarniam :decayed:

ja sie nie moge jakos zebrac zeby wkoncu to dokonczyc hehe :kwasny:

a co zamierzasz zmienic prace?

jak pójdzie dobrze to tak, jak nie to zostanę albo bezrobocie :kox:

Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

Na każdego w końcu przychodzi pora :kox:

Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

Kedzior chce zostać ojcem chrzestnym mojej córki :decayed:

Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

ja yhym wlasnie tak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

Kedzior chce zostać ojcem chrzestnym mojej córki :decayed:

nie chrzestnym a kszestnym tlumaczylem ci juz :decayed:

pozatym niemam az tak zdrowej watroby zeby zostac chrzestnym :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:46_________________________________________________

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

rodzinne sportowe :decayed:
Opublikowano

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

ja yhym wlasnie tak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

Kedzior chce zostać ojcem chrzestnym mojej córki :decayed:

nie chrzestnym a kszestnym tlumaczylem ci juz :decayed:

pozatym niemam az tak zdrowej watroby zeby zostac chrzestnym :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:46_________________________________________________

Psa, mamusie... Czyżbyś chciał się ustatkować, Kedzior? :mysli:

rodzinne kombi już ma

rodzinne sportowe :decayed:

nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przy flaszcze zgłosiłeś swoją kandydaturę i przelałeś na moje konto 1000zł wpisowego :decayed:

Opublikowano

spadam w kime Yo

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.