Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przy flaszcze zgłosiłeś swoją kandydaturę i przelałeś na moje konto 1000zł wpisowego :decayed:

to ladnie bylem porobiony, rozumiem ze jak niewygram to wpisowe zwracasz?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przy flaszcze zgłosiłeś swoją kandydaturę i przelałeś na moje konto 1000zł wpisowego :decayed:

to ladnie bylem porobiony, rozumiem ze jak niewygram to wpisowe zwracasz?

wpisowe juz dzisiaj przepadło, postawiłem nie na tego konia co trzeba :sex::polew:

Opublikowano

nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przy flaszcze zgłosiłeś swoją kandydaturę i przelałeś na moje konto 1000zł wpisowego :decayed:

to ladnie bylem porobiony, rozumiem ze jak niewygram to wpisowe zwracasz?

wpisowe juz dzisiaj przepadło, postawiłem nie na tego konia co trzeba :sex::polew:

zes zabawny...
Opublikowano

witka :hi: :hi:

Kędzior ale jesteś ciul.... koledze nawet na drodze nie chcesz pomóc jak fura się rozkraczy ....

Moja furka znów jeździ... nowe sprzęgło siedzi :) :)

Opublikowano

Kędzior ale jesteś ciul.... koledze nawet na drodze nie chcesz pomóc jak fura się rozkraczy ....

co mialem jechac po pijoku? :wallbash:
Opublikowano

witka :hi: :hi:

Kędzior ale jesteś ciul.... koledze nawet na drodze nie chcesz pomóc jak fura się rozkraczy ....

Moja furka znów jeździ... nowe sprzęgło siedzi :) :)

audi ? :mysli:

Opublikowano

Qrrwa ale pogoda! Zaś leje!!! To znaczy całą noc leje!:wallbash: :wallbash: Zdupczam zaraz na chatę.

Opublikowano

:hi:

Hmmmm... Czy to jest dobry dzień? :mysli:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Hmmmm... Czy to jest dobry dzień? :mysli:

Dzień dobry jak każdy inny

Opublikowano

Siema :hi: w tym pięknym dniu tour de pologne

znów w tym roku mnie zablokowali na maksa :disgust:

Opublikowano

Gdzie oni dziś jeżdżą ? Muszę dziś na Sosnowiec jechać i nie uśmiecha mi się kombinowanie po drodze :disgust:

Opublikowano

Gdzie oni dziś jeżdżą ? Muszę dziś na Sosnowiec jechać i nie uśmiecha mi się kombinowanie po drodze :disgust:

\

Dzisiaj jadą częstochowa - będzin

sosnowiec bezpieczny :decayed:

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 08:13_________________________________________________

:hi:

Hmmmm... Czy to jest dobry dzień? :mysli:

bardzo dobry :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gdzie oni dziś jeżdżą ? Muszę dziś na Sosnowiec jechać i nie uśmiecha mi się kombinowanie po drodze :disgust:

Dzisiaj jadą częstochowa - będzin

sosnowiec bezpieczny :decayed:

No to tyle dobrze :)

Opublikowano

stan jak rodzenie "ruszyło" sie cos w temacie ? :gwizdanie:

piekna jesien tego lata :decayed:

:bry:

leży od piątku w szpitalu, dzisiaj dostała kroplówkę na wywołanie, zaraz jadę na widzenie :)

jak w pierdlu :kox:

Hehe... No coś w ten deseń ;)

Laski z celi wporzo, a na spacerniaku życie towarzyskie kwitnie :kox:

dobre :polew: :polew: :polew: :polew: tyś to się mamie udała :naughty:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 08:58_________________________________________________ :hi: zapomniałem się przywitać aloha

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:evil::banan1:

Opublikowano

i po pracy se jestem :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 14:42_________________________________________________

:evil::banan1:

mnie sie jakos nie podoba
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.