Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

pilnie potrzebuję skontaktować się z kolegą stanley , pomoże ktoś ? :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

pilnie potrzebuję skontaktować się z kolegą stanley , pomoże ktoś ? :cool1:

:hi: po 18 urodziło mu się dziecko więc może nie być w stanie rozmawiać :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie: Dostałeś Nutelle? :kox::naughty:

krowki z taurona :decayed:
Opublikowano

:hi:

:kox:

Opublikowano

:hi:

:kox:

gratulacje stary :)

Opublikowano

:hi:

:kox:

gratulacje stary :)

dzięki

ja tam nie miałem w tym za dużo udziału :wink4:

Opublikowano

Ja już po spocie,dziś z lekkim poślizgiem dzięki mojej kobiecie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:kox:

Gratulacje Stasiu :drunk:
Opublikowano

Stanisław Congratulations :good::kox:

i po spocie, mój pies trochę szczekał w bagażniku :decayed:

Opublikowano

dzięki jeszcze raz

PS. róbcie dzieci - ktoś musi robić na nasze emerytury :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:16_________________________________________________BTW

jak w przyszłości wypadnie spot w dzień ojca, to będą 3 auta :gwizdanie:

Opublikowano

Stanisław Congratulations :good::kox:

i po spocie, mój pies trochę szczekał w bagażniku :decayed:

Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki jeszcze raz

PS. róbcie dzieci - ktoś musi robić na nasze emerytury :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:16_________________________________________________BTW

jak w przyszłości wypadnie spot w dzień ojca, to będą 3 auta :gwizdanie:

Stasiu ale widzę, że coś słabo dzisiaj zapodałeś bo jeszcze pisać możesz :tongue4:

Opublikowano

Stanisław Congratulations :good::kox:

i po spocie, mój pies trochę szczekał w bagażniku :decayed:

Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie:

jeśli chodzi o psy, Miszka ma pewne doświdczenie :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:22_________________________________________________

dzięki jeszcze raz

PS. róbcie dzieci - ktoś musi robić na nasze emerytury :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:16_________________________________________________BTW

jak w przyszłości wypadnie spot w dzień ojca, to będą 3 auta :gwizdanie:

Stasiu ale widzę, że coś słabo dzisiaj zapodałeś bo jeszcze pisać możesz :tongue4:

delikatnie piwko, jakby coś, to jutro zapraszam :naughty:

Opublikowano

Stan, gratki :drunk:

diman i miron, wyruchałem was, pierwszy z A4 zjechałem :cool1:

Opublikowano

Stanisław Congratulations :good::kox:

i po spocie, mój pies trochę szczekał w bagażniku :decayed:

Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie:

ale to nie o Waszego psa chodziło - później z grilla zrobiłem psa :naughty:

Opublikowano

Stan, gratki :drunk:

diman i miron, wyruchałem was, pierwszy z A4 zjechałem :cool1:

:naughty:

ale musimy się kiedyś sprawdzić :naughty:

z Mironem się trochę pogoniłem i widać tą różnicę tych 80 KM bo odchodził mi niemiłosiernie :tongue4:

Opublikowano

Stanisław Congratulations :good::kox:

i po spocie, mój pies trochę szczekał w bagażniku :decayed:

Jakby Ciebie baba która miała psa odebrać wystawiła to też by ci w bagażniku szczekał :gwizdanie:

ale to nie o Waszego psa chodziło - później z grilla zrobiłem psa :naughty:

a no to chyba że tak

ale jeśli ci tak psa brakuje że z grilla go robisz to my bardzo chętnie Ci naszego damy :tongue4:

Opublikowano

Stan, gratki :drunk:

diman i miron, wyruchałem was, pierwszy z A4 zjechałem :cool1:

:hi:

ja już dawno nie :sex: ale powiedziałem na porodówce, że do roku znowu tam jestem :polew:

Opublikowano

Stan, gratki :drunk:

diman i miron, wyruchałem was, pierwszy z A4 zjechałem :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Stan, gratki :drunk:

diman i miron, wyruchałem was, pierwszy z A4 zjechałem :cool1:

:decayed:

czekałem na to :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.