Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ściule jazdy git, ale wiem że nie ma sensu kupowania motoru w tym sezonie ale już chcę :jerk:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:33_________________________________________________

Z tego co pamiętam to nawet 2 dni po juz puszczają do domu:D

sie doswiadczona odezwala :tongue4:

:D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wstrzymaj sie do przyszlego bedzie taniej :decayed: :decayed: :decayed: ja sie juz od 2 lat wstrzymuje hehe

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Minimum po porodzie to około 3-4 dni więc jeszcze się nie przekonał jak to jest być ojcem :gwizdanie:

Jak dziewczyny wrócą to zobaczy :polew: :polew: :polew:

Z tego co pamiętam to nawet 2 dni po juz puszczają do domu:D

jeżeli jest wszystko ok, to po 48h

Opublikowano

wstrzymaj sie do przyszlego bedzie taniej :decayed: :decayed: :decayed: ja sie juz od 2 lat wstrzymuje hehe

bo nie masz kasy - cała idzie na wahę do B5 :polew:

kasa jest chęci są ale rozsądek mówi czekaj do next year :cool1:

Opublikowano

wstrzymaj sie do przyszlego bedzie taniej :decayed: :decayed: :decayed: ja sie juz od 2 lat wstrzymuje hehe

bo nie masz kasy - cała idzie na wahę do B5 :polew:

kasa jest chęci są ale rozsądek mówi czekaj do next year :cool1:

true [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________

rozsądek mówi czekaj do next year :cool1:

ty niemasz rozsadku przeciez :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wstrzymaj sie do przyszlego bedzie taniej :decayed: :decayed: :decayed: ja sie juz od 2 lat wstrzymuje hehe

bo nie masz kasy - cała idzie na wahę do B5 :polew:

kasa jest chęci są ale rozsądek mówi czekaj do next year :cool1:

przyznaj się, że masz kare na ten rok :tongue4:

Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Minimum po porodzie to około 3-4 dni więc jeszcze się nie przekonał jak to jest być ojcem :gwizdanie:

Jak dziewczyny wrócą to zobaczy :polew: :polew: :polew:

no to ci powiem, że nie tak do końca z tymi 3-4 dobami moja wyszła po 2 dobach :gwizdanie: nie dali mi za bardzo popić :confused4: :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:50_________________________________________________

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

mam chyba najspokojniejsze dziecko na oddziale w szpitalu, usypia nawet w trakcie karmienia :polew:

Jeśli wszystko będzie wporzo, to jutro wychodzą :)

:good: no to powodzenia od jutra się świat zacznie kręcić wokół tej małej kochanej istotki dużo cierpliwości życzę bo się przyda :wink4:

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Minimum po porodzie to około 3-4 dni więc jeszcze się nie przekonał jak to jest być ojcem :gwizdanie:

Jak dziewczyny wrócą to zobaczy :polew: :polew: :polew:

no to ci powiem, że nie tak do końca z tymi 3-4 dobami moja wyszła po 2 dobach :gwizdanie: nie dali mi za bardzo popić :confused4: :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:50_________________________________________________

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

mam chyba najspokojniejsze dziecko na oddziale w szpitalu, usypia nawet w trakcie karmienia :polew:

Jeśli wszystko będzie wporzo, to jutro wychodzą :)

:good: no to powodzenia od jutra się świat zacznie kręcić wokół tej małej kochanej istotki dużo cierpliwości życzę bo się przyda :wink4:

to temat na inny wątek :tongue4:

Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

ona puknie ciebie ale tasakiem chyba hehe

wstrzymaj sie do przyszlego bedzie taniej :decayed: :decayed: :decayed: ja sie juz od 2 lat wstrzymuje hehe

bo nie masz kasy - cała idzie na wahę do B5 :polew:

kasa jest chęci są ale rozsądek mówi czekaj do next year :cool1:

przyznaj się, że masz kare na ten rok :tongue4:

na ten i na przyszly hehe musisz z nia pogadac:P
Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

miszka ty se zajaraj i puknij się w łeb :evil:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:56_________________________________________________

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

miszka ty se zajaraj i puknij się w łeb :evil:

dziś była siesta, jutro odpala rakietę :kox:

Opublikowano

995e410e84bf4feb50b24e99bde21534.jpg?1312460150

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

miszka ty se zajaraj i puknij się w łeb :evil:

:sarcastic:

Opublikowano

muszę puknąć dziś moją w kuchni :tongue4:

miszka ty se zajaraj i puknij się w łeb :evil:

:sarcastic:

:punish:

Opublikowano

miszka nie bądź miętki kup se ten motor w tym roku :naughty: pojeździłbym sobie zdziabkę :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________

fajna ale koniów to mo jak moje auto :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.