Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

spoko zacznie sie zacznie swje cza odczekac :gwizdanie:

Ja już nie chce czekać :kox:

no zdaję sobie sprawę ale nic na siłę :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 05:43_________________________________________________a wogule to jak samopoczucie w końcówce :cool1:

A wyśmienite, dziękuję :wink4:

Myślę że w weekend już będzie po wszystkim ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

spoko zacznie sie zacznie swje cza odczekac :gwizdanie:

Ja już nie chce czekać :kox:

no zdaję sobie sprawę ale nic na siłę :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 05:43_________________________________________________a wogule to jak samopoczucie w końcówce :cool1:

A wyśmienite, dziękuję :wink4:

Myślę że w weekend już będzie po wszystkim ;)

no to dajcie znać co i jak :kox: a tymczasem spadam się szykować do roboty miłego dnia życzę :hi:

Opublikowano

Wzajemnie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Ja powoli zbieram się na chatę i drzemnę się chwilę po robocie. :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

Podobno chodzenie po schodach pomaga to przyśpieszyć :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

elo elo

ale tu cisza ...

Opublikowano

:hi:

Jakoś nie mogę... :confused4:

A zacząć się nie chce :gwizdanie:

Podobno chodzenie po schodach pomaga to przyśpieszyć :kox:

...i nie tylko to, ale już wszystkiego próbowałam :wink4:

Opublikowano

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

Opublikowano

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

jeszcze 2h :)

Opublikowano

Kużwa ale nuda w robocie a tu do 16 trzeba siedzieć :wallbash:

Opublikowano

jeszcze zrobić mailowo przekazanie moich spraw i wolne :naughty:

Opublikowano

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:

dobrze, że mi przypomniales :gwizdanie:

Opublikowano

I will be out of the office starting... :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:17_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:17_________________________________________________u mnie w robocie niektórzy sobie ustawiają autorespondery po angielsku choć nigdy nikt z nimi sie nie kontaktował w innym języku niż polski :decayed:

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Oj to nie dam rady podjechać bo dziś grill "u Filipa"

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Oj to nie dam rady podjechać bo dziś grill "u Filipa"

co to knajpa jakaś czy co ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.