Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to Ci tylko nakreślę, mam wolne 200000 PLN i nie wiem co z nimi zrobić :decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:21_________________________________________________pomyłka, zera mi się pop*erdoliły :wink4:

dam Ci numer do jednego kolesia z firmy - ja niestety zajmuję się sprawami gdzie chodzi o troszke większą kase i nie mogę brać spraw z drobnymi :decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po pracy

już powoli :sick3: nią.Koniec roku się zbliża i cyrki niesamowite się robią :disgust:

Opublikowano

Siema leszcze :naughty: Wczoraj na spocie było MEGA! :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema leszcze :naughty: Wczoraj na spocie było MEGA! :decayed:

Co było wiecej niż 3 auta ???

:decayed:

Opublikowano

:hi:

z roboty

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema ja bylemna dole i u gory i o 19.30 nikogo nie bylo wiec pojechalem do domu...

Opublikowano
:blink: to gdzieś Ty był na dole? o 19.30 to było nas tam już przynajmniej... 3 :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Taki sezon że spoty nie wychodzą,chyba :mysli:

Ja sam ostatnio nie mam jak podjechać :disgust: Za tydzień niestety też mnie nie będzie bo będę bez auta :confused4: Własciwie to już jutro będę zmuszony korzystać z komunikacji miejskiej :thumbdown:

W końcu się zebrałem i zaczynam dłubanie pod maską rozrząd,wywalenie kata i odwiedziny u Aligatora :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wywalenie kata jest przereklamowane ;)

Opublikowano

i po pracy, teraz bede mial 2 dni kursu to troszke odpoczne :naughty:

wywalenie kata jest przereklamowane ;)

tez tak sadze :wink4: no chyba ze byl zapchany

Hub nom najwyzszy czas zrobic wirusa :good:

Opublikowano

HUB - szukaj turbo AWX i rób program.

Po co dwa razy robić korektę, nie baw się w pół środki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

i po pracy, teraz bede mial 2 dni kursu to troszke odpoczne :naughty:

wywalenie kata jest przereklamowane ;)

tez tak sadze :wink4: no chyba ze byl zapchany

Hub nom najwyzszy czas zrobic wirusa :good:

jak wam auta i tak chodzą na dwa gary to wywalenie kata faktycznie nic nie pomoże :decayed:
Opublikowano

:bry:

i po pracy, teraz bede mial 2 dni kursu to troszke odpoczne :naughty:

wywalenie kata jest przereklamowane ;)

tez tak sadze :wink4: no chyba ze byl zapchany

Hub nom najwyzszy czas zrobic wirusa :good:

jak wam auta i tak chodzą na dwa gary to wywalenie kata faktycznie nic nie pomoże :decayed:

Odezwał się ten co mu na wszystkie 4 chodzi :decayed::tongue4:
Opublikowano
:hi: ja mam jakiś kryzys i wk***iają mnie już te 17... a nie wyobrażam sobie tego na obniżonym zawiasie... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: w tym tygodniu wrzucę zimówki i moje kołkapki.. :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: ja mam jakiś kryzys i wku*** mnie już te 17... a nie wyobrażam sobie tego na obniżonym zawiasie... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: w tym tygodniu wrzucę zimówki i moje kołkapki.. :decayed:

ale wizualnie Ci sie nie podoba ? :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:24_________________________________________________

:bry:

i po pracy, teraz bede mial 2 dni kursu to troszke odpoczne :naughty:

wywalenie kata jest przereklamowane ;)

tez tak sadze :wink4: no chyba ze byl zapchany

Hub nom najwyzszy czas zrobic wirusa :good:

jak wam auta i tak chodzą na dwa gary to wywalenie kata faktycznie nic nie pomoże :decayed:

Odezwał się ten co mu na wszystkie 4 chodzi :decayed::tongue4:

silnik mam prawie nowy akurat :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.