Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rada dla potomnych.. jak chcecie sami wyciągać alternator i obie śruby mają wyjść od strony chłodnicy to kupcie sobie 4-ro pak na odprężenie.

KU.WA jaka masakra. Brak mi tak wyrafinowanego słownictwa by opisać to co przeżywałem. Nadmienię jednak że słownictwo nieparlamentarne które opanowałem w stopniu mistrzowskim nie oddaje nawet w połowie tej rzeźni.

hehehe widze ze jestes w miare opanowany :decayed:
Opublikowano

ide sie napier.. ze szczęścia że go wytargałem :gwizdanie:

narra

Opublikowano

Rada dla potomnych.. jak chcecie sami wyciągać alternator i obie śruby mają wyjść od strony chłodnicy to kupcie sobie 4-ro pak na odprężenie.

KU.WA jaka masakra. Brak mi tak wyrafinowanego słownictwa by opisać to co przeżywałem. Nadmienię jednak że słownictwo nieparlamentarne które opanowałem w stopniu mistrzowskim nie oddaje nawet w połowie tej rzeźni.

jesteś bardzo dzielny :decayed:

ja to już się poddaję, jak mam tylko użyć więcej narzędzia niż jedno, a pierwsze z nich to piwo :kox: dlatego nie rezam :gwizdanie:

Opublikowano

Rada dla potomnych.. jak chcecie sami wyciągać alternator i obie śruby mają wyjść od strony chłodnicy to kupcie sobie 4-ro pak na odprężenie.

KU.WA jaka masakra. Brak mi tak wyrafinowanego słownictwa by opisać to co przeżywałem. Nadmienię jednak że słownictwo nieparlamentarne które opanowałem w stopniu mistrzowskim nie oddaje nawet w połowie tej rzeźni.

jesteś bardzo dzielny :decayed:

ja to już się poddaję, jak mam tylko użyć więcej narzędzia niż jedno, a pierwsze z nich to piwo :kox: dlatego nie rezam :gwizdanie:

ile juz rezamy "samopoziom" ? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:25_________________________________________________

ide sie napier.. ze szczęścia że go wytargałem :gwizdanie:

narra

:good: :good: :good::decayed:
Opublikowano

samopoziom :blink::polew:

Opublikowano

samopoziom :blink::polew:

chyba z pol roku i nawet nie odpakowany hehehe, moze kolo nam przeslal same papierki i wiory :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

samopoziom :blink::polew:

chyba z pol roku i nawet nie odpakowany hehehe, moze kolo nam przeslal same papierki i wiory :polew: :polew: :polew:

dokładnie, nawet nie odpakowane :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wy se lepiej samopion wyrezajcie :P przyda sie na imprezach moczymordy :decayed::naughty:

Opublikowano

Wy se lepiej samopion wyrezajcie :P przyda sie na imprezach moczymordy :decayed::naughty:

albo bi-samopion, bo nas jest dwóch :decayed: może być skrętny :polew:

Opublikowano

Wy se lepiej samopion wyrezajcie :P przyda sie na imprezach moczymordy :decayed::naughty:

albo bi-samopion, bo nas jest dwóch :decayed: może być skrętny :polew:

czuby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a pozatym jestem smakoszem, degustatorem a nie moczymorda :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wy se lepiej samopion wyrezajcie :P przyda sie na imprezach moczymordy :decayed::naughty:

albo bi-samopion, bo nas jest dwóch :decayed: może być skrętny :polew:

czuby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a pozatym jestem smakoszem, degustatorem a nie moczymorda :tongue4:

taaa , a w pierdlu wszyscy siedzą za niewinność :polew:
Opublikowano

:hi: wieczorową porą

Rozrząd zrobiony :>

Jutro pozbywam się kata

Opublikowano
  • Autor

Jutro pozbywam się kata

tylko pamiętaj , że platyne można odzyskać i jest to warte jakieś 150zł :wink4: także jak ktoś Ci to wytłucze a potem zostawi sobie środek i jeszcze będzie chciał kase za robote to strzel mu w morde :decayed:
Opublikowano

Wy se lepiej samopion wyrezajcie :P przyda sie na imprezach moczymordy :decayed::naughty:

albo bi-samopion, bo nas jest dwóch :decayed: może być skrętny :polew:

czuby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a pozatym jestem smakoszem, degustatorem a nie moczymorda :tongue4:

taaa , a w pierdlu wszyscy siedzą za niewinność :polew:

a ssaj hehe
Opublikowano

Jutro pozbywam się kata

tylko pamiętaj , że platyne można odzyskać i jest to warte jakieś 150zł :wink4: także jak ktoś Ci to wytłucze a potem zostawi sobie środek i jeszcze będzie chciał kase za robote to strzel mu w morde :decayed:

Wiem wiem :) Już mam numery do kupców :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

:naughty:

:nose:
Opublikowano

:naughty:

auto naprawione? kurde keżor, mam się bać tym razem? :wink4:

a jak z 160-0?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.