Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

samopoziom :blink::polew:

chyba z pol roku i nawet nie odpakowany hehehe, moze kolo nam przeslal same papierki i wiory :polew: :polew: :polew:

taaaa a ja już 3 mesiąc na to czekam.. :blink:

tak dalej pójdzie to chyba sobie zrobie wycieczke..

dokładnie, nawet nie odpakowane :polew:

Opublikowano

Kanar, chcesz to zrobimy wymianę za to co mi dałeś- koszt taki sam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemka

:naughty:

auto naprawione? kurde keżor, mam się bać tym razem? :wink4:

a jak z 160-0?

auto sie robi , ale znalazłem filmik sprzed nieszczelności :decayed: może po złożeniu będzie jeszcze lepiej :decayed:

a ze 160-0 nie próbowałem ale jak dla mnie hamulce dają rade

Opublikowano

chyba takie sytuacje się nie zdażają, że trzeba hamować za 160 do 0 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik :decayed:

Opublikowano

Kanar, chcesz to zrobimy wymianę za to co mi dałeś- koszt taki sam :gwizdanie:

napisałem do Gwertego i już ma gotowe dla mnie - płaciłem 3miesiące temu więc zamiana mnie nie urządza ;)

Opublikowano

a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik :decayed:

dawaj PW lece w poniedziałek ale wcześnie rano do WWA i nie wiem czy nie polece przez okolice Kielc ale wracam w piatek dopiero, co masz do zabrania bo miejsca tez duzo w aucie nie bede miał

Opublikowano

No i po kacie :cwaniak1:

Za wiele z niego nie zostało ale może jakiś grosz wpadnie :mysli:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 12:32_________________________________________________

a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik :decayed:

dawaj PW lece w poniedziałek ale wcześnie rano do WWA i nie wiem czy nie polece przez okolice Kielc ale wracam w piatek dopiero, co masz do zabrania bo miejsca tez duzo w aucie nie bede miał

W końcu to tylko golf :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik :decayed:

dawaj PW lece w poniedziałek ale wcześnie rano do WWA i nie wiem czy nie polece przez okolice Kielc ale wracam w piatek dopiero, co masz do zabrania bo miejsca tez duzo w aucie nie bede miał

W końcu to tylko golf :polew: :polew: :polew:

ino w golfie TV kineskoopwy przewieziesz ;) a w moim to może LCD by wlazł :tongue4:
Opublikowano

No i po kacie :cwaniak1:

moge Ci sprzedać mój :gwizdanie:

btw moja stara turbina jak sie okazuje nie miała luzów :shocked: a spodziewałem się że wirnik będzie latał na wszystkie strony :rolleyes:

a z nowości dnia dzisiejszego- alternator u magików i czekam na telefon z kosztem naprawy :przebiegly:

Opublikowano

a w ogóle to szukam kogoś kto leci w okolice Nosba (woj, świętokrzyskie) mam mały biznesik :decayed:

dawaj PW lece w poniedziałek ale wcześnie rano do WWA i nie wiem czy nie polece przez okolice Kielc ale wracam w piatek dopiero, co masz do zabrania bo miejsca tez duzo w aucie nie bede miał

W końcu to tylko golf :polew: :polew: :polew:

ino w golfie TV kineskoopwy przewieziesz ;) a w moim to może LCD by wlazł :tongue4:

W B4 w sedanie przewoziłem kineskopowy 29 cali to do Twojego też by się zmieścił.

Ja na szczęście mam teraz avanta to nie mam takich zmartwień :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

btw moja stara turbina jak sie okazuje nie miała luzów :shocked: a spodziewałem się że wirnik będzie latał na wszystkie strony :rolleyes:

no to częśc kaski sie wróci :decayed:
Opublikowano

No i po kacie :cwaniak1:

moge Ci sprzedać mój :gwizdanie:

A po co mi on :?:

Poszukaj skupu u siebie :tongue4:

Opublikowano

no bede musiał poszukać chętnego na turbo z afn'a i na katalizator :mysli:

ile za to można wołać??

Opublikowano
  • Autor

no bede musiał poszukać chętnego na turbo z afn'a i na katalizator :mysli:

ile za to można wołać??

środek z kata to do 150zł , bo to platyna

a turbo z AFN a dobrym stanie to i 450zł bym wołał jak nie lepiej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.