Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

" „Sąsiad zadzwonił, że z mojego mieszkania dochodzą miłosne krzyki”" :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

nie "od nas" :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

nie "od nas" :wink4:

dokładnie nie znam u nas nikogo kto chodzi w takiej czarnej kurtce :mysli:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

jak sie nikt nie odezwie to jest twoj :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

widocznie na spoty mu nie po drodze :thumbdown:
Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ty cos bierzesz? bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:
Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:

zupki gerbera od mojej małej ,ale chyba przestane :naughty:

i czasami kasze :decayed:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:

zupki gerbera od mojej małej ,ale chyba przestane :naughty:

i czasami kasze :decayed:

bo Ty to mieszasz z alko :gwizdanie:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:

zupki gerbera od mojej małej ,ale chyba przestane :naughty:

i czasami kasze :decayed:

bo Ty to mieszasz z alko :gwizdanie:

i mnie rozgryzł :naughty:

teraz kedzior bedzie miał nastepny powod zrobienia bombla :polew: :polew:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:

zupki gerbera od mojej małej ,ale chyba przestane :naughty:

i czasami kasze :decayed:

bo Ty to mieszasz z alko :gwizdanie:

i mnie rozgryzł :naughty:

teraz kedzior bedzie miał nastepny powod zrobienia bombla :polew: :polew:

Kędzior chce, ale Ewelina ma od 2 miesięcy okres :gwizdanie:

Opublikowano

myślałem, że od was bo do Katów ma chyba najbliżej

bardziej chyba Chrzanów :gwizdanie: :wink4:

moja babiczka pochazi z chrzanowa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo ostatnimi czasy widze w kazdym watku ostro polewasz :decayed:

zupki gerbera od mojej małej ,ale chyba przestane :naughty:

i czasami kasze :decayed:

bo Ty to mieszasz z alko :gwizdanie:

i mnie rozgryzł :naughty:

teraz kedzior bedzie miał nastepny powod zrobienia bombla :polew: :polew:

Kędzior chce, ale Ewelina ma od 2 miesięcy okres :gwizdanie:

nie mowilem o Ewelinie :bag:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 20:08_________________________________________________zawsze moze sprawdzic jak to jest ,a potem zagadac do swojej :evil:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 20:09_________________________________________________Stanley a jak Twoje Lejdis sie maja?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

tos sie nagadał :polew: :polew:

dobry wieczrór :hi:

Opublikowano

:hi:

tos sie nagadał :polew: :polew:

dobry wieczrór :hi:

dobry, dobry :):)

Opublikowano

:hi:

tos sie nagadał :polew: :polew:

dobry wieczrór :hi:

dobry, dobry :):)

nooo odrazu tak czaaaaaa byłooooooooo :wink4:
Opublikowano

:hi:

tos sie nagadał :polew: :polew:

dobry wieczrór :hi:

dobry, dobry :):)

nooo odrazu tak czaaaaaa byłooooooooo :wink4:

nastepnym razem od razu tak bedzie ;):)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.