Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to podejdzie do mojego ?

http://allegro.pl/nowa-chlodnica-intercooler-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1840757875.html

nie mam pojęcia,

mi po wizycie u Aligatora odechciało się dalszych modów.

że tak powiem dziękuję postoję ;)

No właśnie mi dzwonił chwilę temu i potrzebuję właśnie tych rzeczy :kwasny:

poszukaj używki z rozbieranych anglików jest tego mnóstwo na forum :hi:
Opublikowano

to podejdzie do mojego ?

http://allegro.pl/nowa-chlodnica-intercooler-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1840757875.html

nie mam pojęcia,

mi po wizycie u Aligatora odechciało się dalszych modów.

że tak powiem dziękuję postoję ;)

No właśnie mi dzwonił chwilę temu i potrzebuję właśnie tych rzeczy :kwasny:

poszukaj używki z rozbieranych anglików jest tego mnóstwo na forum :hi:

Tylko że ja potrzebuję na już i najlepiej ze śląska żeby jutro po to podjechać i zawieść Aligatorowi.Nie uśmiecha mi się kolejny tydzień bez auta.

Jak kvrwa wyglądają te prowadnice powietrza,bo nie mam pojęcia i nie wiem czego szukać :wallbash:

Opublikowano

to podejdzie do mojego ?

http://allegro.pl/nowa-chlodnica-intercooler-vw-passat-b5-audi-a4-a6-i1840757875.html

nie mam pojęcia,

mi po wizycie u Aligatora odechciało się dalszych modów.

że tak powiem dziękuję postoję ;)

No właśnie mi dzwonił chwilę temu i potrzebuję właśnie tych rzeczy :kwasny:

poszukaj używki z rozbieranych anglików jest tego mnóstwo na forum :hi:

Tylko że ja potrzebuję na już i najlepiej ze śląska żeby jutro po to podjechać i zawieść Aligatorowi.Nie uśmiecha mi się kolejny tydzień bez auta.

Jak kvrwa wyglądają te prowadnice powietrza,bo nie mam pojęcia i nie wiem czego szukać :wallbash:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-vw-passat-kierownica-powietrza-wlot-i1833393543.html

Opublikowano

Sprzedający nie wie ;(

a z jakiego silnika to chociaż pochodzi?
Opublikowano

Sprzedający nie wie ;(

a z jakiego silnika to chociaż pochodzi?

Z 1,9 Tdi tyle się dowiedziałem jak dzwoniłem :(

Opublikowano

siema z wieczora, widze hub ze ostro rezasz :wink4:

Opublikowano

siema z wieczora, widze hub ze ostro rezasz :wink4:

Raczej z musu to wyszło :disgust:

Dziura w IC całkowity brak prowadnicy powietrza :wallbash:

Kolektor tylko ze względu na turbinę ale jest opcja wsadzenia ze 110 bo taki Aligator ma i podobno będzie pasował.

Opublikowano

po programie bedziesz juz zadowolony :good:

Opublikowano

sami curva rezacze :decayed:

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

Opublikowano

sami curva rezacze :decayed:

rezacze i koksy

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

on ma dobry procent oddajesz tylko 80% wiecej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

więcej wiary w ludzi :naughty:

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

więcej wiary w ludzi :naughty:

Wiarę w ludzi to straciłem już dawno temu :confused4:

Po za tym nie znam Mirona na tyle żeby uderzać do niego po prośbie.

Jakoś ogarnę swoje problemy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.