Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na gliwickich (jak jeszcze nie było katowickich) pisali coś o dużej awarii :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema po całym tygodniu bez neta :)

:naughty:

Opublikowano

na gliwickich (jak jeszcze nie było katowickich) pisali coś o dużej awarii :gwizdanie:

co Ty dupisz synek :facepalm::decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj najebaliśmy na szkoleniu...no i miałem spięcie z kolesiem z Poznania....frajer..... :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj najebaliśmy na szkoleniu...no i miałem spięcie z kolesiem z Poznania....frajer..... :decayed:

yebłeś mu ? :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 20:50_________________________________________________psyt :decayed:

Opublikowano

szesc dziewczyny

Opublikowano

szesc dziewczyny

cześć młody pudzianie :decayed:

Opublikowano

szesc dziewczyny

cześć młody pudzianie :decayed:

nie ma lipy hehe co dzisiaj robiliscie? bo ja klate i biceps hahahahahahahahahahahahahaha a tak serio to mam smaki:/ :polew:
Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj najebaliśmy na szkoleniu...no i miałem spięcie z kolesiem z Poznania....frajer..... :decayed:

yebłeś mu ? :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 20:50_________________________________________________psyt :decayed:

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj najebaliśmy na szkoleniu...no i miałem spięcie z kolesiem z Poznania....frajer..... :decayed:

yebłeś mu ? :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 20:50_________________________________________________psyt :decayed:

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

pozdrów ich :polew:

Opublikowano

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

hehe gorolu :tongue4:
Opublikowano

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

hehe gorolu :tongue4:

muszę zrobić format C:

pasuje Ci/Wam jutro ? :drinks::sex:

Opublikowano

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

hehe gorolu :tongue4:

muszę zrobić format C:

pasuje Ci/Wam jutro ? :drinks::sex:

pasowalo by mi dzisiaj ale juz pozna godzina;/ jutro niewiem czy bede mogl bo niewiem czy do roboty niepojde w niedziele
Opublikowano

nie ale szkolenie jeszcze trwa tydzień :decayed:

też robię pssssyt i spadam do moich nowych kolegów na mazowieckie :polew:

hehe gorolu :tongue4:

muszę zrobić format C:

pasuje Ci/Wam jutro ? :drinks::sex:

pasowalo by mi dzisiaj ale juz pozna godzina;/ jutro niewiem czy bede mogl bo niewiem czy do roboty nie pojde w niedziele

nie pójdziesz :decayed:

Opublikowano

nie pójdziesz :decayed:

jutro sie tego dowiem :wink4:
Opublikowano

nie pójdziesz :decayed:

jutro sie tego dowiem :wink4:

jak Ci rozowy pisze ze nie to znaczy ze NIE

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie pójdziesz :decayed:

jutro sie tego dowiem :wink4:

jak Ci rozowy pisze ze nie to znaczy ze NIE

:polew: :polew: :polew:

widze znowu sie manny nawachales hehe
Opublikowano

siema nowi... :hi:

:decayed:

Opublikowano

nie pójdziesz :decayed:

jutro sie tego dowiem :wink4:

jak Ci rozowy pisze ze nie to znaczy ze NIE

:polew: :polew: :polew:

widze znowu sie manny nawachales hehe

e,e,e dzisaiaj zubrowka czysta :wink4:

siema nowi... :hi:

:decayed:

eeeeeeeeeeee najpierw newbie kolo :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.