Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

Taaaa jasne pamietaj że koledzy sie nie liczą... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

Taaaa jasne pamietaj że koledzy sie nie liczą... :polew: :polew: :polew:

Ciebie nie liczyłem

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

Taaaa jasne pamietaj że koledzy sie nie liczą... :polew: :polew: :polew:

Ciebie nie liczyłem

fuuuu... jak możesz przecież mario jest obleśny...

:polew:

Opublikowano

i w domciu

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

Taaaa jasne pamietaj że koledzy sie nie liczą... :polew: :polew: :polew:

Ciebie nie liczyłem

fuuuu... jak możesz przecież mario jest obleśny...

:polew:

chójjjjjjj ale dobrze robi gałe :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:37_________________________________________________

i w domciu

kogo to kurewa obchodzi :hi:

Opublikowano

takze tego :polew:

Opublikowano

Sami MACZO... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak ruchamy najwięcej najlepszego :decayed:

Taaaa jasne pamietaj że koledzy sie nie liczą... :polew: :polew: :polew:

Ciebie nie liczyłem

fuuuu... jak możesz przecież mario jest obleśny...

:polew:

chójjjjjjj ale dobrze robi gałe :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:37_________________________________________________

i w domciu

kogo to kurewa obchodzi :hi:

no co kto lubi... :decayed:

i w domciu

czyli idziesz spać...? :kox:

Opublikowano

czyli idziesz spać...? :kox:

jeszcze nie :decayed:
Opublikowano

czyli idziesz spać...? :kox:

jeszcze nie :decayed:

jeszcze 0,5 wódy i zaśnie :decayed:

Opublikowano

czyli idziesz spać...? :kox:

jeszcze nie :decayed:

czyli ewelina przychodzi... :D[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

czyli idziesz spać...? :kox:

jeszcze nie :decayed:

jeszcze 0,5 wódy i zaśnie :decayed:

taaa daj mu pół to się rozbudzi i złapie smaki... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: :sick3::wink4:
Opublikowano

taaa daj mu pół to się rozbudzi i złapie smaki... :gwizdanie:

ja nie pijam alkoholu :cool1:
Opublikowano

taaa daj mu pół to się rozbudzi i złapie smaki... :gwizdanie:

ja nie pijam alkoholu :cool1:

"bez sprzęgiełka" chciałeś powiedzieć...? :kox:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Mnie tylko ząbki.... :gwizdanie: :gwizdanie: ale czytając to co pisali twoi koledzy z SK to podejrzewam że ciebie też swędzi... ale pupa i zwieracze... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Mnie tylko ząbki.... :gwizdanie: :gwizdanie: ale czytając to co pisali twoi koledzy z SK to podejrzewam że ciebie też swędzi... ale pupa i zwieracze... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no mnie może swędzi ale ciebie to we wtorek będzie bolała... :rolleyes:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Mnie tylko ząbki.... :gwizdanie: :gwizdanie: ale czytając to co pisali twoi koledzy z SK to podejrzewam że ciebie też swędzi... ale pupa i zwieracze... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no mnie może swędzi ale ciebie to we wtorek będzie bolała... :rolleyes:

Grzeczny bądz bo nie dostaniesz polarku... :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Mnie tylko ząbki.... :gwizdanie: :gwizdanie: ale czytając to co pisali twoi koledzy z SK to podejrzewam że ciebie też swędzi... ale pupa i zwieracze... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no mnie może swędzi ale ciebie to we wtorek będzie bolała... :rolleyes:

Grzeczny bądz bo nie dostaniesz polarku... :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

nie będę ryzykował i nie będę prowadził z tobą do wtorku dialogu dlatego też udam się w tej chwili na spacer... :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.