Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hub a nie lepiej IC i kierownice założyć samemu? zawsze rachunek mniejszy będzie a samo złożenie nie jest trudne :mysli:

Ta pod blokiem na parkingu :polew: :polew: :polew:

Niestety nie mam garażu ani żadnej podobnej miejscówki to raz,a dwa taki ze mnie mechanik jak z większości klubowiczów abstynenci :polew: :polew: :polew:

nie takie rzeczy się robiło pod blokiem :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie rzeczy, to się robi w ASO :decayed:

Opublikowano

takie rzeczy, to się robi w ASO :decayed:

Jak będę zarabiał dwa razy tyle co teraz to będę jeździł do ASO :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

co Ty gadasz, jutro mega pracowity dzień i curva w końcu odbiór samochodu :kox: :kox:

Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

co Ty gadasz, jutro mega pracowity dzień i curva w końcu odbiór samochodu :kox: :kox:

delikatne tygodniowe opoznienie hehe ja jutro spie do 12 minimum hehe :decayed:
Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

co Ty gadasz, jutro mega pracowity dzień i curva w końcu odbiór samochodu :kox: :kox:

delikatne tygodniowe opoznienie hehe ja jutro spie do 12 minimum hehe :decayed:

obudzę Cię o 7 :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:17_________________________________________________poza tym rezalem czarny dach :decayed:

Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

co Ty gadasz, jutro mega pracowity dzień i curva w końcu odbiór samochodu :kox: :kox:

delikatne tygodniowe opoznienie hehe ja jutro spie do 12 minimum hehe :decayed:

obudzę Cię o 7 :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:17_________________________________________________poza tym rezalem czarny dach :decayed:

tylko sprobuj to pozalujesz :gwizdanie:

nom to widze zaszalales z kolorem hehehe bedzie sie wyroznial :decayed:

Opublikowano

i wieczorem, ehh weekend :decayed:

co Ty gadasz, jutro mega pracowity dzień i curva w końcu odbiór samochodu :kox: :kox:

delikatne tygodniowe opoznienie hehe ja jutro spie do 12 minimum hehe :decayed:

obudzę Cię o 7 :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:17_________________________________________________poza tym rezalem czarny dach :decayed:

tylko sprobuj to pozalujesz :gwizdanie:

nom to widze zaszalales z kolorem hehehe bedzie sie wyroznial :decayed:

czarny dach i na nim namalowane białe motyle :gwizdanie:

Opublikowano

czarny dach i na nim namalowane białe motyle :gwizdanie:

drobny drob :tongue4:
Opublikowano
:siema: z wieczora :naughty:
Opublikowano

:siema: z wieczora :naughty:

kiedy cofamy licznik w twoim padle ? :tongue4:
Opublikowano

:siema: z wieczora :naughty:

kiedy cofamy licznik w twoim padle ? :tongue4:

:cicho: Jest już kabel? To jutro! :naughty:
Opublikowano

rezacze? ... :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora :naughty:

kiedy cofamy licznik w twoim padle ? :tongue4:

:cicho: Jest już kabel? To jutro! :naughty:

kable już jest z tydzień... jutro nie ma opcji myślę, że we wt... :cool1:
Opublikowano

rezacze? ... :decayed:

:naughty:

:siema: z wieczora :naughty:

kiedy cofamy licznik w twoim padle ? :tongue4:

:cicho: Jest już kabel? To jutro! :naughty:

kable już jest z tydzień... jutro nie ma opcji myślę, że we wt... :cool1:

:wink4::good:
Opublikowano

:hi: w ten weekendowy dzionek :naughty:

czy tylko ja miałem problem z forum czy to była jakaś ogólna awaria :?:

Opublikowano

nooo wreszcie... :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 18:35_________________________________________________i w ogóle :hi:

Opublikowano

:hi: w ten weekendowy dzionek :naughty:

czy tylko ja miałem problem z forum czy to była jakaś ogólna awaria :?:

nie tylko Ty :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.