Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo chlory :hi:

zekl naczelny i udal sie na spozycie :tongue4:

:hi:

w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam :decayed:

cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: :evil: :evil:

:hi: siema

ZATOR :decayed::wink4::tongue4:

nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :>

oj tam oj tam Miszka ma chwile słabości :decayed:

ma się rozumieć :wink4:

:gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Elo chlory :hi:

zekl naczelny i udal sie na spozycie :tongue4:

:hi:

w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam :decayed:

cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: :evil: :evil:

:hi: siema

ZATOR :decayed::wink4::tongue4:

nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :>

oj tam oj tam każdy ma chwile słabości :decayed:

wyjątek potwierdza regułe :decayed:

siema laseczki :decayed:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:33_________________________________________________

Elo chlory :hi:

Nie mierz wszystkich swoją miarką :tongue4:

Ja wczoraj tylko umyłem silnik.

A później :beer1: wizyta u znajomych :drunk: i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila :kox:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:33_________________________________________________

Elo chlory :hi:

Nie mierz wszystkich swoją miarką :tongue4:

Ja wczoraj tylko umyłem silnik.

A później :beer1: wizyta u znajomych :drunk: i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila :kox:

przeczytaj co napisałeś zastanów się i napisz raz jeszcze :decayed:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:33_________________________________________________

Elo chlory :hi:

Nie mierz wszystkich swoją miarką :tongue4:

Ja wczoraj tylko umyłem silnik.

A później :beer1: wizyta u znajomych :drunk: i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila :kox:

przeczytaj co napisałeś zastanów się i napisz raz jeszcze :decayed:

ale ja nie pisałem o sobie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:33_________________________________________________

Elo chlory :hi:

Nie mierz wszystkich swoją miarką :tongue4:

Ja wczoraj tylko umyłem silnik.

A później :beer1: wizyta u znajomych :drunk: i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila :kox:

przeczytaj co napisałeś zastanów się i napisz raz jeszcze :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MIszka jak twoj to zniosł :kox:

:blink:

Opublikowano

MIszka jak twoj to zniosł :kox:

:blink:

:decayed:

Opublikowano

MIszka jak twoj to zniosł :kox:

:blink:

muszę tak swoim spróbować w sumie to i tak już jest cały poobijany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

MIszka jak twoj to zniosł :kox:

:blink:

ciekawe czy są jakieś wolne miejsca , bo bym sie zapisał :kox:
Opublikowano

i po pracy, i wczoraj nic praktycznie nie pilem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

i po pracy, i wczoraj nic praktycznie nie pilem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

to jednak coś :naughty:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to Seski jest sprawa :polew:

242f361ec9e90cf6116d7a7f612e7423.png

:polew::decayed:

Opublikowano

a w ogóle to Seski jest sprawa :polew:

242f361ec9e90cf6116d7a7f612e7423.png

:polew::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

MIszka jak twoj to zniosł :kox:

:blink:

jakoś radzi :wink4:

Opublikowano

a co tu w ogóle taka padaka ostatnio :thumbdown:

Opublikowano

a co tu w ogóle taka padaka ostatnio :thumbdown:

taka karma :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 18:06_________________________________________________za tydzień o tej porze pewnie będzie mega kac :gwizdanie:

Opublikowano

a co tu w ogóle taka padaka ostatnio :thumbdown:

taka karma :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 18:06_________________________________________________za tydzień o tej porze pewnie będzie mega kac :gwizdanie:

no ja będę jeszcze na szkoleniu do poniedziałku więc kaca nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

a co tu w ogóle taka padaka ostatnio :thumbdown:

taka karma :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 18:06_________________________________________________za tydzień o tej porze pewnie będzie mega kac :gwizdanie:

no ja będę jeszcze na szkoleniu do poniedziałku więc kaca nie będzie :thumbdown:

nie mów, że nie masz się z kim napić :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.