Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

powiedział sensei pedałów gliwickich :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kolego ząbki cię swędzą... :bicz:

Mnie tylko ząbki.... :gwizdanie: :gwizdanie: ale czytając to co pisali twoi koledzy z SK to podejrzewam że ciebie też swędzi... ale pupa i zwieracze... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no mnie może swędzi ale ciebie to we wtorek będzie bolała... :rolleyes:

Grzeczny bądz bo nie dostaniesz polarku... :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

nie będę ryzykował i nie będę prowadził z tobą do wtorku dialogu dlatego też udam się w tej chwili na spacer... :D

Tak jest a ja po pifku do kuchni... :decayed:

Opublikowano

Maryjo mi tez wziales? :naughty:

Opublikowano

PEDAŁY KATOWICKIE.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

powiedział sensei pedałów gliwickich :decayed:

Oj tam Oj tam ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:11_________________________________________________

Maryjo mi tez wziales? :naughty:

Tak... dam go Ewelinie jak u niej będę.... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tak serio to mam wszystkie i bedę w wtorek na spocie...

Opublikowano

Tak... dam go Ewelinie jak u niej będę.... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tak serio to mam wszystkie i bedę w wtorek na spocie...

znowu zaczynasz? :no:

ok to odbiore :wink4:

Opublikowano

Tak... dam go Ewelinie jak u niej będę.... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tak serio to mam wszystkie i bedę w wtorek na spocie...

znowu zaczynasz? :no:

ok to odbiore :wink4:

Przynajmniej może tym razem bedzie więcej aut niż 3 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Maryjo mi tez wziales? :naughty:

a co tak c**jowo ciągną, że nie poczułeś ? :polew:

Opublikowano

Maryjo mi tez wziales? :naughty:

a co tak c**jowo ciągną, że nie poczułeś ? :polew:

:polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:21_________________________________________________

Tak... dam go Ewelinie jak u niej będę.... :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tak serio to mam wszystkie i bedę w wtorek na spocie...

znowu zaczynasz? :no:

ok to odbiore :wink4:

Przynajmniej może tym razem bedzie więcej aut niż 3 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

aha, to mnie nie bedzie :tongue4:

Opublikowano

także tego :drinks: ostatni drinuś i walę w kimkę :gwizdanie:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

pedalski to jest Twój Leon i Ty :sick3:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

pedalski to jest Twój Leon i Ty :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

czerwonym POLO :decayed:

Opublikowano

Miszka jak tam na szkoleniu sa jakies ciekawe lachony? :naughty:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

czerwonym POLO :decayed:

Scirocco .... ale polo nowe tez jest w pytke... :naughty:

Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

czerwonym POLO :decayed:

Scirocco .... ale polo nowe tez jest w pytke... :naughty:

już mam swoje auto :kox:

Opublikowano

Miszka jak tam na szkoleniu sa jakies ciekawe lachony? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:31_________________________________________________nie masz FB to Ci nie pokaże

Opublikowano

Miszka jak tam na szkoleniu sa jakies ciekawe lachony? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:31_________________________________________________nie masz FB to Ci nie pokaże

Ale ja mam dawaj linka... :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ula obserwuje forum ? :bag:

Opublikowano

Miszka jak tam na szkoleniu sa jakies ciekawe lachony? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:31_________________________________________________nie masz FB to Ci nie pokaże

Ale ja mam dawaj linka... :naughty: :naughty:

ja tez mam... fajne foto ostatnio dodałeś :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.