Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FB jest pedalski :thumbdown::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka jak tam na szkoleniu sa jakies ciekawe lachony? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:31_________________________________________________nie masz FB to Ci nie pokaże

Ale ja mam dawaj linka... :naughty: :naughty:

ja tez mam... fajne foto ostatnio dodałeś :kox:

Tak go wycałowała że zeza dostał... :decayed:

Opublikowano

Uwaga mam tak ciętą ripostę że kroję nią chleb

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka to wklej albo przeslji linki bezposrednio z fotkami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

no ja jak będe to cliówą :polew:
Opublikowano

Stan wpadaj zas jakimś wynalazkiem... będzie pedalski golf miszki... za***isty Leon... i twoja firmowka.... jest szansa że nas bedzie wiecej niż tych w A4 ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

no ja jak będe to cliówą :polew:

Golfem wpadnij

Opublikowano

własnie Keżor mogłbys mi za symboliczna flaszke dac tego gofra bym go sobie zrobil :gwizdanie:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:49_________________________________________________

dupi się, czy trzeba z nią chodzić ? :mysli:

nic nie mówiła, że jesteśmy parą :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

pstryknę parę na szkoleniu z nienacka jak się uda :cool1:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

pstryknę parę na szkoleniu z nienacka jak się uda :cool1:

Zrób jej jak ją stukasz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zboki :decayed:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

pstryknę parę na szkoleniu z nienacka jak się uda :cool1:

Zrób jej jak ją stukasz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

pstryknę parę na szkoleniu z nienacka jak się uda :cool1:

Zrób jej jak ją stukasz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

chętnie ale już wiem, że nie lubi tego

Opublikowano

Szału nie ma... może dlatego że kiepskie foty... i częśc sie nie czyta...

ta Twoja jest lepsza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o to chodzi tylko o to że częśc fotek sie nie czyta.... a te z CKM sa lukrowane... chciałbym zobaczy naturalne...

pstryknę parę na szkoleniu z nienacka jak się uda :cool1:

Zrób jej jak ją stukasz... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

chętnie ale już wiem, że nie lubi tego

Nie że nie lubi tylko po prostu okazałeś się zbyt kiepski... kiepski jak wiśniewski... :naughty::decayed:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.