Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:

ok to niech bedzie pod szkola :polew:

To niech stracę połowa drogi do katowic :polew: :polew:

hehe no badz pod go sportem :polew: :polew: :polew:
Kolega. :wink4::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra niech Ci będzie pod tą szkoła mam tam minetę :decayed:

Opublikowano

Dobra niech Ci będzie pod tą szkoła mam tam minetę :decayed:

skoro tak chcesz to niech tak bedzie :decayed:

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:

ok to niech bedzie pod szkola :polew:

To niech stracę połowa drogi do katowic :polew: :polew:

hehe no badz pod go sportem :polew: :polew: :polew:
Kolega. :wink4::decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 15:48_________________________________________________Pokoj z Widokiem na Wojne - Moja pierwsza dziewczyna

:yeah:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 15:49_________________________________________________

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

i curva ramki :decayed:

Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

to musze po nią iśc na dach ciekawe czy dalej ją czuć bukowina :mysli:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

i curva ramki :decayed:

hooooooj z ramkami niezapomnij o SMYCZY :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:02_________________________________________________

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

to musze po nią iśc na dach ciekawe czy dalej ją czuć bukowina :mysli:

:baseball: lepiej zeby nie bylo jej czuc hehe
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

i curva ramki :decayed:

hooooooj z ramkami niezapomnij o SMYCZY :decayed:

jakiej znowu smyczy ?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

:naughty: :naughty: :naughty:

manipulator :przebiegly:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:04_________________________________________________

jakiej znowu smyczy ?? :mysli: :mysli:

jak jakiej dla kota na czym bede wyprowadzal jeb*nego siersciucha :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:04_________________________________________________

jakiej znowu smyczy ?? :mysli: :mysli:

ewentualnie nie smycz tylko sucz :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

i curva ramki :decayed:

hooooooj z ramkami niezapomnij o SMYCZY :decayed:

jakiej znowu smyczy ?? :mysli: :mysli:

chooooj ze smyczą nie zapomnij o kablach! :decayed:

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

a co mam zabrać ?? :mysli: :mysli:

pewnie kable i

smycz

:naughty: :naughty: :naughty:

manipulator :przebiegly:

:gwizdanie:
Opublikowano

jakie k**wa kable ? :shocked: czytac mój podpis i :ssij:

Opublikowano

jakie ku*** kable ? :shocked: czytac mój podpis i :ssij:

Chyba chcesz wp***dol! :naughty:
Opublikowano

jakie ku*** kable ? :shocked: czytac mój podpis i :ssij:

Chyba chcesz wp***dol! :naughty:

Opublikowano

Ju toking tu mi? :cool1:

Opublikowano

jakie ku*** kable ? :shocked: czytac mój podpis i :ssij:

Chyba chcesz wp***dol! :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bulczas duzo ci zostalo tej drogi pod gosport? :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie: idę tyyyyyyyyyylllllllllkkkkkkkoooooooooooo pppppppoooooooooooowwwwwwwwwooooooooooolllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiii :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: idę tyyyyyyyyyylllllllllkkkkkkkoooooooooooo pppppppoooooooooooowwwwwwwwwooooooooooolllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiii :decayed:

stoisz za filarem? :polew: :polew:
Opublikowano

:gwizdanie: idę tyyyyyyyyyylllllllllkkkkkkkoooooooooooo pppppppoooooooooooowwwwwwwwwooooooooooolllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiii :decayed:

stoisz za filarem? :polew: :polew:

Pokój z wami a przedpokój z Tobą :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.