Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalej ta skrzynia

a gdzie dales auto do mechanika? czemu tak dlugo?

ale ten Passat od mojego zioma to sztrucel :wallbash: :wallbash:

po niedzielnej awarii auto zostało naprawione ( ponoć jakieś zwarcie było ) ale co dokłanie to nie pytałem , łącznie z wymianą rozrządu i tego imbusa w misce olejowej koszt wyniósł 3k ale teraz najlepsze auto naprawione wczoraj odebrane ładnie chodziło wszystko na tip top......

dziś jedzie tym Paskiem i nagle czarny dym w ruły zaczęło telepać autem, wyłączył silnik, po chwili odpalił i na max wciśniętym gazie obroty praktycznie zerowe i tu nagle sam z siebie obroty na max...dojechał na warsztat tam gdzie robił auto dwa dni temu i wstępna diagnoza to j**nięte turbo - ale jeszcze nie potwierdzona

co za patologia :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

VW

przy Twoim kilometrażu to nawet Tico się nie zj**ie :decayed:

ta do samem pracy mam 50km w te i wewte :confused4:

Witka chłopaki, zajmuje się ktoś może stolarką... potrzebuje drzwi wejściowe do mieszkania nietypowe bo 70 cm ...

Kędzior,On jak się czymś zajmie to aż wióry lecą :good:

:polew:

Polecam, jeszcze 2 lata temu był mało ogarnięty bo nie potrafił powiększyć drzwi wejściowych do karocy, ale teraz myślę że da radę :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ten Passat od mojego zioma to sztrucel :wallbash: :wallbash:

po niedzielnej awarii auto zostało naprawione ( ponoć jakieś zwarcie było ) ale co dokłanie to nie pytałem , łącznie z wymianą rozrządu i tego imbusa w misce olejowej koszt wyniósł 3k ale teraz najlepsze auto naprawione wczoraj odebrane ładnie chodziło wszystko na tip top......

dziś jedzie tym Paskiem i nagle czarny dym w ruły zaczęło telepać autem, wyłączył silnik, po chwili odpalił i na max wciśniętym gazie obroty praktycznie zerowe i tu nagle sam z siebie obroty na max...dojechał na warsztat tam gdzie robił auto dwa dni temu i wstępna diagnoza to j**nięte turbo - ale jeszcze nie potwierdzona

co za patologia :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Leon aktualny ... za 34 tyś ... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

o tym zakladzie w myslowicach tez slyszalem dobre opinie ale jak z cennikiem to niewiem.

Opublikowano

W Mikołowie

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:59_________________________________________________Mechaników jest dużo ale wszyscy by chcieli wszystkie pieniądze

mój kumpel robi już tam któreś auto z kolei ... także chyba kupy nie robią

Opublikowano

Zaczęło szarpać między czwartym i piątym biegiem

Opublikowano

Dawac TVn turbo... Zakup kontrolowany i laska nie potrafi jexdzic kornacki się boi i doskakuje jej do kierownicy ... :polew:

Opublikowano

Dawac TVn turbo... Zakup kontrolowany i laska nie potrafi jexdzic kornacki się boi i doskakuje jej do kierownicy ... :polew:

czyli coś jak twoja jazda z bratem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dawac TVn turbo... Zakup kontrolowany i laska nie potrafi jexdzic kornacki się boi i doskakuje jej do kierownicy ... :polew:

czyli coś jak twoja jazda z bratem :gwizdanie: :gwizdanie:

Dokładnie... Miron tez nie potrafi jeździc ... :decayed:

Opublikowano

Zaczęło szarpać między czwartym i piątym biegiem

i jakie wstepnie koszta ci powiedzieli, masz jakies info?
Opublikowano

W Mikołowie

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:59_________________________________________________Mechaników jest dużo ale wszyscy by chcieli wszystkie pieniądze

mój kumpel robi już tam któreś auto z kolei ... także chyba kupy nie robią

Teściu robił tam kiedyś VW w multitroniku i zrobili mu dobrze.Nie dawało rady jeździć na "D" i piątka mu nie wchodziła.Na auto czekał ze dwa tygodnie.Kwotowo to go szarpnęło jakieś 4k

Opublikowano

Około 3 tyś[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 20:39_________________________________________________Na forum była skrzynia w bardzo dobrym stanie ale nie do quattro

Opublikowano

Addassko JEST DOBRZE ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Emilka wróciła do Jasia ... :)

:polew:

Opublikowano

Około 3 tyś[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 20:39_________________________________________________Na forum była skrzynia w bardzo dobrym stanie ale nie do quattro

nom to troche cie szarpnie, ale najwazniejsze zeby bylo juz dobrze
Opublikowano

Mam taką nadzieje

Opublikowano

:hi:

jutro lece do Szczyrku na pare dni :kox: :kox:

robie sobie weekend od jutra do wtorku :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zaczęło szarpać między czwartym i piątym biegiem

ja jeżdże tylko do 3ki :P dynamiczniej :polew:
Opublikowano

bardzo dobrze, że Olga wygrała :kox:

Opublikowano

bardzo dobrze, że Olga wygrała :kox:

miałem ją :decayed:

Opublikowano

bardzo dobrze, że Olga wygrała :kox:

:good: P.S. Siema z wieczora. :naughty:
Opublikowano

czas spac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.