Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

włącz gg paciuloku :kox:

niebedziesz mi mowil co ja mam robic :decayed:

pewnie ustawka na wóde

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

włącz gg paciuloku :kox:

niebedziesz mi mowil co ja mam robic :decayed:

pewnie ustawka na wóde

ja nie pije juz 3 tydzien ani lyka nawet :cool1:
Opublikowano

:hi:

włącz gg paciuloku :kox:

niebedziesz mi mowil co ja mam robic :decayed:

pewnie ustawka na wóde

ja nie pije juz 3 tydzien ani lyka nawet :cool1:

ja prawie też...

i w ten weekend też mi nie pasuje :polew:

Opublikowano

to w takim razie foch :polew:

Opublikowano
wyglada na ladna ciekawe jak bedzie na zywo

gadałem z chopem dziś jakieś 15min, z tego co gada to powinno być ok, ale się zobaczy

Opublikowano

czemu taka rejestracja jak kolo jest z glywic?

Opublikowano
wyglada na ladna ciekawe jak bedzie na zywo

gadałem z chopem dziś jakieś 15min, z tego co gada to powinno być ok, ale się zobaczy

powitanko...mam nadzieję że to nei stalo kiedys w Goczałkowicach - bo jak tak to daruj sobie podróż[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________bo ja dla żony szukałem i porażka w tych cenach Opel Corsa B to chyba nieosiągalny w dobrym stanie ... i kupila sobie żonka Seicento za niecałe 3tyś i jeździ

Opublikowano

czemu taka rejestracja jak kolo jest z glywic?

pytałem o to - tam jest zameldowany a mieszka w SG

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________

wyglada na ladna ciekawe jak bedzie na zywo

gadałem z chopem dziś jakieś 15min, z tego co gada to powinno być ok, ale się zobaczy

powitanko...mam nadzieję że to nei stalo kiedys w Goczałkowicach - bo jak tak to daruj sobie podróż[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________bo ja dla żony szukałem i porażka w tych cenach Opel Corsa B to chyba nieosiągalny w dobrym stanie ... i kupila sobie żonka Seicento za niecałe 3tyś i jeździ

co ty gadasz tydzień temu oglądałem zajebistą Corsę za 5k stan powiedziałbym wręcz idealny i to 99r jeden minus to była benzyna bez gazu :kox:

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no no na necie każdy wygląda super

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

i co B6 już za 10k idzie kupić :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:01_________________________________________________najgorsi są handlarze :sick3: 90% allegro to właśnie oni

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

i co B6 już za 10k idzie kupić :decayed:

w es lajnie :polew:
Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

i co B6 już za 10k idzie kupić :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:01_________________________________________________najgorsi są handlarze :sick3: 90% allegro to właśnie oni

nie patrze za B6 :thumbdown:

szukam A6 C6 do 40 tyś :decayed:

Opublikowano

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

i co B6 już za 10k idzie kupić :decayed:

w es lajnie :polew:

taaa teraz nie es lajn to rarytas :kox:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:06_________________________________________________

samochody potaniały, ja dzisiaj też fajne oglądałem :kox:

poka :naughty:

oglądałem tylko na necie :wink4:

i co B6 już za 10k idzie kupić :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:01_________________________________________________najgorsi są handlarze :sick3: 90% allegro to właśnie oni

nie patrze za B6 :thumbdown:

szukam A6 C6 do 40 tyś :decayed:

noooo w czym problem :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:07_________________________________________________ze 3k spuści http://moto.allegro.pl/audi-a6-limuzyna-sedan-uwaga-gratisy-i1963162630.html

Opublikowano

ale w 3.0 i nowszy rocznik :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.