Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale w 3.0 i nowszy rocznik :decayed:

też by się coś znalazło - nie bity, nic nie stuka nic nie puka, od kobiety i od dziadka zarazem no i od pierwszego właściciela, nie palone w środku, ASO IGŁA, CUKIERECZEK, PEREŁKA itd, itp

:sarcastic:

Opublikowano

danielom - masz pełną skrzynkę[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:13_________________________________________________

ale w 3.0 i nowszy rocznik :decayed:

też by się coś znalazło - nie bity, nic nie stuka nic nie puka, od kobiety i od dziadka zarazem no i od pierwszego właściciela, nie palone w środku, ASO IGŁA, CUKIERECZEK, PEREŁKA itd, itp

:sarcastic:

:naughty: CUKIERECZEK :kox:

Opublikowano

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

Opublikowano

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

ciekawe czy jest w niej jeszcze poducha :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________ale to w sumie auto dla Twojej, więc pewnie i tak Cie to nie obchodzi :decayed:

Opublikowano

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

ciekawe czy jest w niej jeszcze poducha :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________ale to w sumie auto dla Twojej, więc pewnie i tak Cie to nie obchodzi :decayed:

to jest auto do jeżdżenia a nie do rozbijania się :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________ps tak jebie mnie to :polew:

Opublikowano

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

ciekawe czy jest w niej jeszcze poducha :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________ale to w sumie auto dla Twojej, więc pewnie i tak Cie to nie obchodzi :decayed:

to jest auto do jeżdżenia a nie do rozbijania się :decayed:

zawsze można się troche porozbijac na na dolinie :naughty:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

spadam w kimę w ten piękny piąty dzień bez alkoholu :decayed:

Opublikowano

danielom - masz pełną skrzynkę

Juz oprozniona :good:

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

No ładniejsza ale obrywaja sie re gumki od klaksonow i c**jowato to wyglada potem :thumbdown: Opel :naughty:

Opublikowano

danielom - masz pełną skrzynkę

Juz oprozniona :good:

w tej corsie to nie czasem kiera z corsy C siedzi?

oglądałem kilka kors i co najmniej ze 3 miały taką, ale też mi wygląda na nowszą - nie wiem nie znam się ale ta jest ładniejsza :decayed:

No ładniejsza ale obrywaja sie re gumki od klaksonow i c**jowato to wyglada potem :thumbdown:Opel :naughty:

czekaj jak to było Wir Lieben Autos :decayed:

jak gadałem dziś z właścicielem tej Corsy to kilka razy mi powtarzał: " Wie Pan jak to Opel" :mysli:

ciekawe co miał na myśli :polew:

Opublikowano

ze jest bezawaryjny :polew:

Opublikowano

ze jest bezawaryjny :polew:

aha to mnie uspokoiłeś mogę iść teraz spać :decayed:

Opublikowano

Miszka... :gwizdanie: :gwizdanie: STAWIASZ :naughty: :naughty: Strona 5100... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

Miszka... :gwizdanie: :gwizdanie: STAWIASZ :naughty: :naughty: Strona 5100... :gwizdanie: :gwizdanie:

u Nas się stawia co 1000 to nie gliwickie że setka pęka w rok

Opublikowano

Miszka... :gwizdanie: :gwizdanie: STAWIASZ :naughty: :naughty: Strona 5100... :gwizdanie: :gwizdanie:

u Nas się stawia co 1000 to nie gliwickie że setka pęka w rok

:polew: :polew:

no ale niepowiem smaki mam :gwizdanie:

Opublikowano

no ale niepowiem smaki mam :gwizdanie:

ok teraz to już stąd się zawijam

Opublikowano

Miszka... :gwizdanie: :gwizdanie: STAWIASZ :naughty: :naughty: Strona 5100... :gwizdanie: :gwizdanie:

u Nas się stawia co 1000 to nie gliwickie że setka pęka w rok

:polew: :polew:

no ale niepowiem smaki mam :gwizdanie:

Detox... :good::wink4:

no ale niepowiem smaki mam :gwizdanie:

ok teraz to już stąd się zawijam

Trzym się. :hi:
Opublikowano

Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są

świeżo po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta pogardliwie męża:

- Twoja rodzina?

- Tak, teściowie!

do jutra :hi:

Opublikowano

Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są

świeżo po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta pogardliwie męża:

- Twoja rodzina?

- Tak, teściowie!

do jutra :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.