Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:

chwilowo nie mam gdzie, chwilowo nie mam klucza dynamometrycznego, nie chcę ukręcić żadnej ze świec bo łatwo można to zrobić, dlatego wolę dać do mechanika ale już dzwoniłem do tego co zawsze robię i 50zeta krzyknął więc luzik :tongue4:

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

:naughty:

:good: Kanar na spocie wymieniał kiedyś :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:

chwilowo nie mam gdzie, chwilowo nie mam klucza dynamometrycznego, nie chcę ukręcić żadnej ze świec bo łatwo można to zrobić, dlatego wolę dać do mechanika ale już dzwoniłem do tego co zawsze robię i 50zeta krzyknął więc luzik :tongue4:

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

:naughty:

:good: Kanar na spocie wymieniał kiedyś :decayed:

no a kiedy go ostatnio widziałeś na spocie :decayed:

Opublikowano

no a kiedy go ostatnio widziałeś na spocie :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

:decayed:

czyli ,że to o czymś świadczy ? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:decayed:

czyli ,że to o czymś świadczy ? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaja se robimy :wink4:

Opublikowano

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

a co w nim może być ze skarbonki ?

nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v :))) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje

Opublikowano

:decayed:

czyli ,że to o czymś świadczy ? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaja se robimy :wink4:

wiem :wink4:

Opublikowano

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

a co w nim może być ze skarbonki ?

nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v :))) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje

Talib kunia se kup :decayed:

Opublikowano

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

a co w nim może być ze skarbonki ?

nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v :))) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje

Talib kunia se kup :decayed:

a żeby dobrze ciągnął to nazwe go Filip albo Seski .... :kox: :kox:

a wlaśnie.. Seski to żyje ?

Opublikowano

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

a co w nim może być ze skarbonki ?

nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v :))) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje

Talib kunia se kup :decayed:

a żeby dobrze ciągnął to nazwe go Filip albo Seski .... :kox: :kox:

a wlaśnie.. Seski to żyje ?

co za gorol

Opublikowano

dzieki za spota :hi: ucieklem bo zbiera mnie jakies chorobsko :thumbdown:

Opublikowano

I po spocie szkoda że to nie lato bo bym nie wrócił trzeźwy :decayed:

Opublikowano

I po spocie szkoda że to nie lato bo bym nie wrócił trzeźwy :decayed:

Ziomek jak wróce z gór to sie melduje na spocie po ten wskaźnik ... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

I po spocie szkoda że to nie lato bo bym nie wrócił trzeźwy :decayed:

Ziomek jak wróce z gór to sie melduje na spocie po ten wskaźnik ... :decayed: :decayed: :decayed:

:good: leży w szafce i czeka :wink4:
Opublikowano

I po spocie szkoda że to nie lato bo bym nie wrócił trzeźwy :decayed:

Ziomek jak wróce z gór to sie melduje na spocie po ten wskaźnik ... :decayed: :decayed: :decayed:

:good: leży w szafce i czeka :wink4:

Nooo i okkk mi sie nie pali ... :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i po spocie, TAK BYLEM :decayed:

Opublikowano

i po spocie, TAK BYLEM :decayed:

POTWIERDZAM :decayed:
Opublikowano

Kędzior... widze lecisz z nami na Bukowinke... i to z swoja... super będę miał sie do kogo przytulic ... :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.