Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto jedzie do BT bo ja sie podobno wczoraj zapisalem w dosc niekontrolowany sposob :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:naughty::kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

to lipa, ale przy okazji sprawdzisz sobie odprowadzenie wody z podszybia :naughty:

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

To nie diesel tylko golf :decayed: :decayed: :decayed:

Ja dziś rano przy -15 za drugim razem odpaliłem.

Jeszcze miałem stracha bo w baku same opary miałem.

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

:good:

ja na szczęście garażuje, najgorszy jest ten dzwięk gnojowozu po odpaleniu na wymrożonym silniku :blink:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 18:52_________________________________________________ale dziś tu cicho :cool1:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________ :pali::yeah: :yeah:

Fokus - Czas + Czas II

Opublikowano

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

Opublikowano

:hi: po szusowaniu :kox:

A mój o 6:30 odpalił za pierwszym razem :naughty:

Opublikowano

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

przecież z tego co pamiętam to Twój parking przypomina ten na scc :przebiegly:

:hi: po szusowaniu :kox:

A mój o 6:30 odpalił za pierwszym razem :naughty:

bo Ty robisz w serwisie i sobie pochytałeś abonament na odpalanie :decayed: :decayed:

:rolleyes:

ja dziś po całym dniu na dworze /6.30 do 17.30/ musiałem kręcić 1,5 może 2 sekundy :decayed: :decayed:

ale poszedł dymmmm, czeka mnie wymiana czujnika temperatury :confused4:

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

To jest klub! :naughty: Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable. :disgust:
Opublikowano

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

przecież z tego co pamiętam to Twój parking przypomina ten na scc :przebiegly:

no bez przesady - jest zamykany i cieplutki :naughty:

Opublikowano

:rolleyes:

nie chcę straszyć ale zapowiadają w dzień -20 :wallbash: :wallbash:

te zimy w PL są poebane albo pada deszcz albo mrozy jak na syberii :confused4:

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

To jest klub! :naughty: Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable. :disgust:

witaj w klubie po raz kolejny :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

przecież z tego co pamiętam to Twój parking przypomina ten na scc :przebiegly:

no bez przesady - jest zamykany i cieplutki :naughty:

ja na Twoim miejscu parkował bym tam zawsze a nie zastanawiał się czemu mi GOLF nie pali :wink4:

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

To jest klub! :naughty: Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable. :disgust:

witaj w klubie po raz kolejny :polew: :polew: :polew: :polew:

a więc to jest sposób na klubowicza :kox:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

:rolleyes:

nie chcę straszyć ale zapowiadają w dzień -20 :wallbash: :wallbash:

te zimy w PL są poebane albo pada deszcz albo mrozy jak na syberii :confused4:

ooo a ja w piątek jeszcze na Zakopiec cisnę :kox:

Opublikowano

:hi:

bry, noi autko mi dzisiaj nie odpalilo, takze musze dzisiaj zakupic jakas baterie

witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel :sick3:

To jest klub! :naughty: Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable. :disgust:

witaj w klubie po raz kolejny :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:

BTW Jutro to będziemy ćwiczyć na spocie. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:rolleyes:

nie chcę straszyć ale zapowiadają w dzień -20 :wallbash: :wallbash:

te zimy w PL są poebane albo pada deszcz albo mrozy jak na syberii :confused4:

na Syberii to takie temperatury mają w upalne lato :decayed:

Opublikowano

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

przecież z tego co pamiętam to Twój parking przypomina ten na scc :przebiegly:

no bez przesady - jest zamykany i cieplutki :naughty:

ja na Twoim miejscu parkował bym tam zawsze a nie zastanawiał się czemu mi GOLF nie pali :wink4:

mamy tylko jedno miejsce parkingowe wykupione i moja tam stoi,a w zasadzie stała bo już tam stoi Gólf

było jedno miejsce wolne to parkowałem ale jakiś konfident musiał uprzejmie donieść i się właściciel miejsca doebał i Gólf wyleciał na powierzchnię

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

BTW Jutro to będziemy ćwiczyć na spocie. :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:09_________________________________________________

ja też już nie zostawiam na dworze dziś wpakowałem się na swoje miejsce parkingowe pod chatą a moja stoi obok :decayed:

przecież z tego co pamiętam to Twój parking przypomina ten na scc :przebiegly:

no bez przesady - jest zamykany i cieplutki :naughty:

ja na Twoim miejscu parkował bym tam zawsze a nie zastanawiał się czemu mi GOLF nie pali :wink4:

mamy tylko jedno miejsce parkingowe wykupione i moja tam stoi,a w zasadzie stała bo już tam stoi Gólf

było jedno miejsce wolne to parkowałem ale jakiś konfident musiał uprzejmie donieść i się właściciel miejsca doebał i Gólf wyleciał na powierzchnię

poyeby co to komu przeszkadza jak sam nie parkuje :strzal: :strzal:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:10_________________________________________________

:rolleyes:

nie chcę straszyć ale zapowiadają w dzień -20 :wallbash: :wallbash:

te zimy w PL są poebane albo pada deszcz albo mrozy jak na syberii :confused4:

na Syberii to takie temperatury mają w upalne lato :decayed:

i zawsze przed odpaleniem samochodu palą pod nim ognisko :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.