Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

będę przy tym stoliku co zawsze :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

będę przy tym stoliku co zawsze :naughty:

:good: :good: :good: O Kery ???

Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

będę przy tym stoliku co zawsze :naughty:

:good: :good: :good: O Kery ???

się możemy zgadać jutro... (godz 18 ? )

Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

będę przy tym stoliku co zawsze :naughty:

:good: :good: :good: O Kery ???

się możemy zgadać jutro... (godz 18 ? )

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800 ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:

będę przy tym stoliku co zawsze :naughty:

:good: :good: :good: O Kery ???

się możemy zgadać jutro... (godz 18 ? )

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

ja nic wielkiego na jutro nie planuje, mam jutro i w niedziele rano trochę spraw do ogarnięcia, jesli chcecie to się zorganizujcie i wpadajcie :wink4:

Opublikowano

Z takim podejściem to nic nie zorganizujemy... jak wypad na narty .... od 4 tygodni ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Z takim podejściem to nic nie zorganizujemy... jak wypad na narty .... od 4 tygodni ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

To Ciebie wiecznie nie ma, światowy człowiek :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 00:21_________________________________________________

może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

Jeśli chodzi o mnie, nie ma opcji, mam impreze rodzinna :wink4:

Opublikowano

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

ja Pucek na bank przyjedzie :polew: :polew: :polew::thumbdown:
Opublikowano

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

ja Pucek na bank przyjedzie :polew: :polew: :polew::thumbdown:

:good: :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: z rańca
Opublikowano

:siema: z rańca

:siema:

Opublikowano

:siema: z rańca

:siema:

:siema:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:57_________________________________________________

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

to jak Mario jest ta ekipa czy nie bo coś mieszasz :sarcastic:

Opublikowano

siemanko :wink4:

Opublikowano

:siema: z rańca

:siema:

:siema:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:57_________________________________________________

Picze z wieczora :hi:

Ja nie wiem jak Wy ale na gliwickich sie juz ekipa montuje na City Rocka jutro ... :naughty: :naughty: :naughty: i jest podwójna okazja 5300 i 4800

Wrzuc oficjalne info na Gliwickie... to działa na takich leszczy typu Miron Krolu Pucek... może ktoś z Żorskich ... :wink4::decayed::naughty: :naughty:

to jak Mario jest ta ekipa czy nie bo coś mieszasz :sarcastic:

Nawet nie gadaj... jak widac same piczki na Gliwickich ... :confused4::decayed:

Opublikowano

:hi:

Ale zimno.Rano mi pokazało -13,5 :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: i jak jest jakieś picie dzisiaj :naughty:
Opublikowano

:hi:

Ale zimno.Rano mi pokazało -13,5 :gwizdanie:

uuuu to pewnie czeka mnie piłowanie - ciekawe czy odpalę

tak sobie dziś pomyślałem, że problem zaczął się w momencie jak przestałem parkować w garażu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ale zimno.Rano mi pokazało -13,5 :gwizdanie:

uuuu to pewnie czeka mnie piłowanie - ciekawe czy odpalę

tak sobie dziś pomyślałem, że problem zaczął się w momencie jak przestałem parkować w garażu

czujnik temperatury silnika :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Ale zimno.Rano mi pokazało -13,5 :gwizdanie:

uuuu to pewnie czeka mnie piłowanie - ciekawe czy odpalę

tak sobie dziś pomyślałem, że problem zaczął się w momencie jak przestałem parkować w garażu

No ja też muszę kręcić kilka sekund dłużej ale puki co pali od pierwszego kopa.

A podobno na przyszły tydzień zapowiadają mrozy powyżej -20 i tak myślę czy nie wyciągnąć aku do podładowania bo robię w większości krótkie trasy :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.