Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kur wa to dla tego nie obierają telefonów :gwizdanie: ;(

znikam, przeprowadzam się do wenezueli ;( :gwizdanie:

Opublikowano

kur wa to dla tego nie obierają telefonów :gwizdanie: ;(

znikam, przeprowadzam się do wenezueli ;( :gwizdanie:

hehe spoko otworzysz w innym miejscu :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akjam i co wkoncu ogladales?

Czarny czwartek... Film taki sobie ale daje do myślenia. Sytuacja w tamtych czasach... ;(
Opublikowano

Akjam i co wkoncu ogladales?

Czarny czwartek... Film taki sobie ale daje do myślenia. Sytuacja w tamtych czasach... ;(

nom musze go kiedys obejrzec :wink4:

:hi:

gdzie byles jak cie nie bylo :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Akjam i co wkoncu ogladales?

Czarny czwartek... Film taki sobie ale daje do myślenia. Sytuacja w tamtych czasach... ;(

nom musze go kiedys obejrzec :wink4:

:hi:

gdzie byles jak cie nie bylo :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pamiętam ten kawałek ma chyba z 15 lat ale jest dojebany

bramy, kamienice, żulerka jabcoki itp :kox: :kox: :kox: :kox:

i wychudzony Rysiek :kox:

Opublikowano

:hi:

gdzie byles jak cie nie bylo :decayed:

tu i tam :gwizdanie:

chłopaki nie piszcie nic bo walczę o miejsce w statystykach dzisiejszego dnia i krótko mówiąc pieprzycie mi robotę :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

gdzie byles jak cie nie bylo :decayed:

tu i tam :gwizdanie:

chłopaki nie piszcie nic bo walczę o miejsce w statystykach dzisiejszego dnia i krótko mówiąc pieprzycie mi robotę :decayed::polew:

zawsze do uslug :wink4::decayed: :decayed:

Akjam i co wkoncu ogladales?

Czarny czwartek... Film taki sobie ale daje do myślenia. Sytuacja w tamtych czasach... ;(

nom musze go kiedys obejrzec :wink4:

:hi:

gdzie byles jak cie nie bylo :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 15:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pamiętam ten kawałek ma chyba z 15 lat ale jest dojebany

bramy, kamienice, żulerka jabcoki itp :kox: :kox: :kox: :kox:

i wychudzony Rysiek :kox:

dobry jabcok nie byl zly :decayed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 16:26_________________________________________________za dzieciaka

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ejjj lalki wpada jutro ktoś do tego City Rocka ??? :naughty:

Opublikowano

Ejjj lalki wpada jutro ktoś do tego City Rocka ??? :naughty:

kolegów szukasz ?

kurna ale pizga :kox:

Opublikowano

nom zimno w ciul a maja byc jeszcze wieksze mrozy, ciekawe czy mi aku wytrzyma :naughty:

Miszka dzialales cos z tym odpalaniem?

Opublikowano

nom zimno w ciul a maja byc jeszcze wieksze mrozy, ciekawe czy mi aku wytrzyma :naughty:

Miszka dzialales cos z tym odpalaniem?

nie miałem czasu od ran w robocie i niedawno wróciłem - dziś i jutro poczytam na forum gólfa :kox:

w sumie te świece to może być to, dziś rano był lekki hard core bo piłowałem go z 10s i odpalił ale chmura dymu z rułek poleciała :mysli: - na ciepłym pali od strzału

Opublikowano

jak bedziesz wiedzial to daj znac :cool1:

Opublikowano

kur wa to dla tego nie obierają telefonów :gwizdanie: ;(

znikam, przeprowadzam się do wenezueli ;( :gwizdanie:

hehe spoko otworzysz w innym miejscu :decayed:

:mysli::dance:

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

świece :cool1:

dobra wymienię świece ale jak to nie będzie to to oddasz mi kaskę za nie :wink4:

świece wyjdą ci na wagu jako błąd ja też tak miałem wiec podpinaj kompa i będziesz wiedział :good:

Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed: :decayed: :decayed:

:cool1: Was proszszszszsz

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.