Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po robocie...jeszcze tylko jutro :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skrzynia zrobiona ale jeszcze listwa kierownicza do zrobienia została :angry:

Opublikowano

:hi:

po robocie...jeszcze tylko jutro :kox:

true :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

po robocie...jeszcze tylko jutro :kox:

A ja weekend pracujący ale nie jest źle. :gwizdanie: :wink4:

Skrzynia zrobiona ale jeszcze listwa kierownicza do zrobienia została :angry:

Koszta? :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Jakoś leci tylko auto od 9 Listopada u mechanik stoi :kwasny:

masakra :confused4:
Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:
Opublikowano

Lała po prawej stronie

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

czytał książkę Adama Słodowego "zrób to sam" i się doszkala :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

:decayed: :decayed:

pewnie zaraz poleci petarda :polew:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

czytał książkę Adama Słodowego "zrób to sam" i się doszkala :gwizdanie: :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Lała po prawej stronie

jestem ciekaw jakie koszta :gwizdanie: mi lała w B4 ale zregenerowałem za 400zł u mojego mechanika a wszędzie chcieli 1k za tą robotę :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jakie koszta ale chyba nie małe

a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? :mysli:

pytasz tak' date=' jakbyś się znał na motoryzacji :sarcastic:

:decayed:

[/quote'] :decayed: :decayed:

pewnie zaraz poleci petarda :polew:

masz szczescie ze jestem spokojny i opanowany :decayed: oooooommmmmmmmmmmmmmmmm

Lała po prawej stronie

jestem ciekaw jakie koszta :gwizdanie: mi lała w B4 ale zregenerowałem za 400zł u mojego mechanika a wszędzie chcieli 1k za tą robotę :gwizdanie:

moja chyba nie leje bo przeciez jak skladali z dwoch aut to moze zalozyli jakas dobra :decayed:
Opublikowano

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:
Opublikowano

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:

Full Wypas. :kox::naughty:
Opublikowano

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:

pamiętam jak mi mówiłeś, że wyświetla Ci z dokładnością do 5litrów/100km :decayed:

Opublikowano

Kędzior patrz co znalazłem - sprawdź sobie :kox:

http://www.trabant.art.pl/php-robak/spalanie/index.php

mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic :tongue4:

pamiętam jak mi mówiłeś, że wyświetla Ci z dokładnością do 5litrów/100km :decayed:

I tak komp myli się o jakieś 10 litrów bo jest nieskalibrowany. :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.