Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

swiece albo j**niety czujnik temperatury :wink4:

już wymieniony :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

świece :cool1:

dobra wymienię świece ale jak to nie będzie to to oddasz mi kaskę za nie :wink4:

dobra, ale wymienisz je u mnie w ASO :decayed:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?
Opublikowano

Pany kto potrafi sprawdzić i w razie czego ustawić kąt wtrysku ? wydaje mi się, że coś z tym nie tak bo ciężko mi pali na zimnym - muszę go przypiłować trochę dłużej z rana.

w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... :mysli:

skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć :vaglogi::decayed:

Ja obstawiam świece :wink4

no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece :mysli:

generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary :cool1:

świece :cool1:

dobra wymienię świece ale jak to nie będzie to to oddasz mi kaskę za nie :wink4:

dobra, ale wymienisz je u mnie w ASO :decayed:

umów mnie na jutro na 9 hehe

ps oby to nie były świece :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

mowiła mi, że miała dni niepłodne, a zależy jej na dziecku :naughty:

Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

mowiła mi, że miała dni niepłodne, a zależy jej na dziecku :naughty:

a mi na: z Dópy do Ryja :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:38_________________________________________________

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

mowiła mi, że miała dni niepłodne, a zależy jej na dziecku :naughty:

:polew: :polew: :polew: Jedź Miszka! Żeby życie miało smaczek... :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Opublikowano

Ja obstawiam świece :wink4:

ja obstawiam ze to przez to ze to VW :polew:

ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie :naughty:

Miszka - umówić Cię z rana na serwis? mamy wolne moce przerobowe :kox::decayed:

nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać :thumbdown:

Mirela się o Ciebie pytała :naughty::polew:

teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :polew: :polew:

mowiła mi, że miała dni niepłodne, a zależy jej na dziecku :naughty:

a mi na: z Dópy do Ryja :kox:

ona taka nie jest, wiem - bo ją miałem :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Już się nie popisuj! :naughty: :naughty:
Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Już się nie popisuj! :naughty: :naughty:

yebany, z wikipedii wkleja jakies cytaty :gwizdanie:

Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Już się nie popisuj! :naughty: :naughty:

:nose: sie interesuje wkoncu motoryzacja :decayed:
Opublikowano

akjam to o ktorej wy chcecie wyjechac w pn :mysli:

Opublikowano

akjam to o ktorej wy chcecie wyjechac w pn :mysli:

nie rób OT na katowickich - masz odpowiedni wątek :decayed::polew:

Opublikowano

już wymieniony :tongue4:

temperatury silnika?

temperatury dópy :polew:

cieczy :wink4:

niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali

:wink4:

Już się nie popisuj! :naughty: :naughty:

jak by to powiedzieć...jakoś słowa Kędziora nie są dla mnie wiarygodne :polew:

Opublikowano

akjam to o ktorej wy chcecie wyjechac w pn :mysli:

od tego jest inny watek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.