Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

lepiej nie bo mi jeszcze cos z kalendarzem zrobi :decayed:

Już za późno... Wczoraj miałeś go odebrać a że Cie nie było... :gwizdanie: :gwizdanie:

wisi juz u mnie w biurze :buahaha:

FUJJJJJJ ... przecież to jest ten do kórego grupowo ... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

yebani koledzy :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________

tak, tak :good: :good:

:polew:

Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

lepiej nie bo mi jeszcze cos z kalendarzem zrobi :decayed:

Już za późno... Wczoraj miałeś go odebrać a że Cie nie było... :gwizdanie: :gwizdanie:

wisi juz u mnie w biurze :buahaha:

FUJJJJJJ ... przecież to jest ten do kórego grupowo ... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

yebani koledzy :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________

tak, tak :good: :good:

:polew:

:gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

Opublikowano

Że My też czekaliśmy to Nam też musisz postawić i zapomnimy... :cool1::decayed:

Opublikowano

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

:ssij: nazwij sprawy po imieniu... :kox:

Opublikowano

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

:ssij: nazwij sprawy po imieniu... :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jeszcze 4 strony i ktoś stawia bankowo ... :naughty:

Opublikowano

Że My też czekaliśmy to Nam też musisz postawić i zapomnimy... :cool1::decayed:

też tak myślę :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:18_________________________________________________

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

:ssij: nazwij sprawy po imieniu... :kox:

z Kędziorem to ja jedynie stosuję chińskie kajdanki :naughty: ale do tego potrzebna jest ochotniczka :kox:

PS. znam takie co zawsze mogą :rolleyes:

Opublikowano

:hi: :hi: mnie z deka połamało w krzyżu.... robota na przeciągach daje po plecach do słownie :kwasny:

Kaliber 44 - Masz albo myślisz o nich HQ

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

Kędzior geju trzeba było odebrać telefon to bym Cie zgarnął na spota.... aha, zapomniałem, jak siedzisz na redtube na fonie to nie da sie odebrać połączenia :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jeszcze 4 strony i ktoś stawia bankowo ... :naughty:

:naughty:

Że My też czekaliśmy to Nam też musisz postawić i zapomnimy... :cool1::decayed:

też tak myślę :decayed:

:good:

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

:ssij: nazwij sprawy po imieniu... :kox:

z Kędziorem to ja jedynie stosuję chińskie kajdanki :naughty: ale do tego potrzebna jest ochotniczka :kox:

PS. znam takie co zawsze mogą :rolleyes:

:gwizdanie:
Opublikowano

pokaz cycki dam ci loda :naughty:

talib jest tak, nie ?? !! :naughty:

Opublikowano

Kędzior, powiedziałeś, że będziesz i dałeś ciała :thumbdown: a słowa danemu koledze się nie łamie :naughty:

choćby chvj na chvju stawał :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________przyjedzies, postawisz, zapomne o sprawie :decayed:

w ten weekend mi nie pasuje :tongue4:

z Kędziorem to ja jedynie stosuję chińskie kajdanki :naughty: ale do tego potrzebna jest ochotniczka :kox:

PS. znam takie co zawsze mogą :rolleyes:

:good: :good: :good:

:hi: :hi: mnie z deka połamało w krzyżu.... robota na przeciągach daje po plecach do słownie :kwasny:

jak to mowia slabi musza odpasc :tongue4:

Kędzior geju trzeba było odebrać telefon to bym Cie zgarnął na spota.... aha, zapomniałem, jak siedzisz na redtube na fonie to nie da sie odebrać połączenia :decayed: :decayed:

a ty co 2tyg masz inny nr, nie odebralem bo juz slodko sie ululalem :decayed:
Opublikowano

nie perdol :decayed: co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Adaś dokładnie :decayed: :decayed: :decayed:

czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox: :kox:

Opublikowano

nie perdol :decayed: co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Adaś dokładnie :decayed: :decayed: :decayed:

czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox: :kox:

:thumbup: :thumbup:

Opublikowano

nie perdol :decayed: co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Adaś dokładnie :decayed: :decayed: :decayed:

czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox: :kox:

:?:
Opublikowano

nie perdol :decayed: co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Adaś dokładnie :decayed: :decayed: :decayed:

czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox: :kox:

:?:

trzeba bylo wczoraj sie skupic a nie gadac o pierdolach to bys teraz co drugi post nie pytal o co kaman :cwaniak1: :cwaniak1:

Opublikowano
388972_330263696990841_174138139270065_1669156_6.jpg
Opublikowano

388972_330263696990841_174138139270065_1669156_6.jpg

:kox::good:
Opublikowano

388972_330263696990841_174138139270065_1669156_6.jpg

dobre :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.