Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy kto z Tych mógłby zrobić dla mnie małe rozpoznanie?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy kto z Tych mógłby zrobić dla mnie małe rozpoznanie?

A w czym rzecz ?

Opublikowano

sorki, ale pewna osoba pokrzyzowala mi bardzo plany i niedalo rady dojechac :confused4:

:sarcastic:

nie bądź taki tajemniczy :naughty:

koniec pracy :kox::decayed: :decayed:

nuta na powrót do domu :kox:

Wzgórze Ya-Pa 3 ft. Kaliber 44 - Język polski

btw ostatnio wrzuciłem sobie do auta wszystkie albumy WYP3 i K44 :kox:

Wzgórze Ya-Pa-3 - Zalegalizować

Koledzy kto z Tych mógłby zrobić dla mnie małe rozpoznanie?

co jest ? :cool1:

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy :cool1:
Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

:decayed:

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy :cool1:

:evil:

Toście pogadaly! :cool1:

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy :cool1:

takiś kozak to czemu nie napiszesz prawdy dlaczego nie jeździsz na spoty - ja się tylko domyślam :gwizdanie:

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy :cool1:

takiś kozak to czemu nie napiszesz prawdy dlaczego nie jeździsz na spoty - ja się tylko domyślam :gwizdanie:

bo niemam ochoty patrzec na twoj pychol :nose:

i moge ci powiedziec ze sie zle domyslasz :wink4:

Opublikowano

mam jeszcze gdzies kasety z k44 i wyp3 :cool1:

taaa w dvpie

jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy :cool1:

takiś kozak to czemu nie napiszesz prawdy dlaczego nie jeździsz na spoty - ja się tylko domyślam :gwizdanie:

bo niemam ochoty patrzec na twoj pychol :nose:

i moge ci powiedziec ze sie zle domyslasz :wink4:

zapewne :sesese:

Opublikowano

Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! :cool1:

BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum! :disgust::angry:

Opublikowano

Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! :cool1:

BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum! :disgust::angry:

no taka typowo forumowa :thumbdown:

Opublikowano

Kaliber 44 - Masz albo myślisz o nich HQ

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

Opublikowano

Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! :cool1:

BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum! :disgust::angry:

no taka typowo forumowa :thumbdown:

Łona je tak ciulato choby była ze Sosnowca ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

:oklaski: i takie to było straszne żeby się przyznać

btw

czyli jednak to było to o czym myślałem, a nawet dwie rzeczy wóda i baba a ja myślałęm że to tylko baba Cię powstrzymała :decayed:

Opublikowano

Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! :cool1:

BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum! :disgust::angry:

no taka typowo forumowa :thumbdown:

:thumbdown: :thumbdown:

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

:oklaski: i takie to było straszne żeby się przyznać

btw

czyli jednak to było to o czym myślałem, a nawet dwie rzeczy wóda i baba a ja myślałęm że to tylko baba Cię powstrzymała :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

:oklaski: i takie to było straszne żeby się przyznać

btw

czyli jednak to było to o czym myślałem, a nawet dwie rzeczy wóda i baba a ja myślałęm że to tylko baba Cię powstrzymała :decayed:

napisalem wczesniej przeciez wiec myslalem ze to bedzie jasne :wink4:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:

Chciał sie zamienic za B5 2.8 i obiecał robienie loda do końca roku... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.