Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:

Chciał sie zamienic za B5 2.8 i obiecał robienie loda do końca roku... :decayed:

On taki nie jest :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

mi się wydaje, że w Bierdrze widziałem po 7,99 :shocked:

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

A można go pić? :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

mi się wydaje, że w Bierdrze widziałem po 7,99 :shocked:

a i byl jeszcze jakis za 6.99 i tez nie smierdzial denatem ale wzialem te drozsze bo fajne baniaki z lejkami sa wiec wzialem :decayed: :decayed:

kuzwa taniej niz letni hehe :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

A można go pić? :decayed::polew: :polew: :polew:

niewiem... powiem ci po weekendzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

mi się wydaje, że w Bierdrze widziałem po 7,99 :shocked:

a i byl jeszcze jakis za 6.99 i tez nie smierdzial denatem ale wzialem te drozsze bo fajne baniaki z lejkami sa wiec wzialem :decayed: :decayed:

kuzwa taniej niz letni hehe

no nie wiem ja leje wodę z kranu :polew:

Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic :wink4:

w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem :decayed:

A można go pić? :decayed::polew: :polew: :polew:

niewiem... powiem ci po weekendzie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:

Chciał sie zamienic za B5 2.8 i obiecał robienie loda do końca roku... :decayed:

ja bym teraz furki z założenia prze rok nie sprzedał na Twoim miejscu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1:

Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:

To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :decayed:

Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:

nom dlatego nie bedzie slubu :decayed:

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze ze mam w pracy stopery do uszu za darmo :polew:
Opublikowano

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:

To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:

Chciał sie zamienic za B5 2.8 i obiecał robienie loda do końca roku... :decayed:

ja bym teraz furki z założenia prze rok nie sprzedał na Twoim miejscu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1:

dlatego sie jeszcze nad tym wacham :decayed:

:polew: :polew: :polew:

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:

To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :decayed:

nom ja niemam fejsbuka sciulu :wink4:
Opublikowano

Właśnie dzwonił domnie jakiś zj** o kupno Leona i płakał mi do słuchawki że fura mega koks że w sosnowcu takich nie ma ale go nie stac i czy bym nie sprzedał jakoś taniej albo w naturze by troche odrobił... szkoda mi troche chłopa ale życie... :decayed: :decayed: :decayed:

to oddaj mu Leo i dopłać 5tysi :gwizdanie:

Chciał sie zamienic za B5 2.8 i obiecał robienie loda do końca roku... :decayed:

ja bym teraz furki z założenia prze rok nie sprzedał na Twoim miejscu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1:

dlatego sie jeszcze nad tym wacham :decayed:

:polew: :polew: :polew:

wczoraj sie lajtowo wstawilem po pracy ale mimo to planowalem przyjechac bo chcialem zeby moja prowadzila, nom ale ze paniusia sie obrazila i jebla fochem to niedotarlem i od to cala akcja :wallbash:

po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: :naughty:

To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :decayed:

nom ja niemam fejsbuka sciulu :wink4:

Wiem wiem w sosnowcu już działają ACTA .... i tępią pedofili .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Wiem wiem w sosnowcu już działają ACTA .... i tępią pedofili .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepytac cie z boksu? :gwizdanie:
Opublikowano

Wiem wiem w sosnowcu już działają ACTA .... i tępią pedofili .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepytac cie z boksu? :gwizdanie:

Dawaj..... jestem wytrenowany wczoraj oglądałem Ong-Bak ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiem wiem w sosnowcu już działają ACTA .... i tępią pedofili .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepytac cie z boksu? :gwizdanie:

Dawaj..... jestem wytrenowany wczoraj oglądałem Ong-Bak ... :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.