Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma pare innych

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________

siemanooo teee :naughty:

to co w poniedzialek soszow :gwizdanie:

Miszka i jak K. moze byc :cool1:

miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca :polew:

ps Dzięki :wink4:

o co kaman :gwizdanie: :naughty:

nie ta liga :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kwadrat ma kozacki :kox:

ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie:

no ale z sosnowca :disgust:

to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :tongue4:

:?: :gwizdanie:

oj akjam, akjam :kox: :kox: :kox:

ma dom na sprzedaz w SO ;):)

A kto by chciał mieszkać w SO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka wysoko sobie stawiasz poprzeczkę

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:ban:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________

a tak przy okazji bo zapomnialem we wtorek z wami pogadac o sprawie ponizej :

92a8f54bef248f5.jpg

jedziemy wieksza ekipa?? :):)

Opublikowano

na polsacie moze byc fajny film :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

na polsacie moze byc fajny film :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:ban:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________

a tak przy okazji bo zapomnialem we wtorek z wami pogadac o sprawie ponizej :

92a8f54bef248f5.jpg

jedziemy wieksza ekipa?? :):)

Ja bym pojechał... a bilety jak widac w mega cenie .... :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:48_________________________________________________

na polsacie moze byc fajny film :decayed:

A od kiedy polsat jest online na zbiorniku ??? :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczora

pierrdolicie trzy po trzy :gwizdanie:

Kędzior, jakbym był adminem to byś dostał kropka za wczoraj :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczora

pierrdolicie trzy po trzy :gwizdanie:

Kędzior, jakbym był adminem to byś dostał kropka za wczoraj :naughty:

:good:
Opublikowano

A od kiedy polsat jest online na zbiorniku ??? :polew:

gdybys byl tam adminem mialbys wieksze mozliwosci :wink4:

:hi: z wieczora

pierrdolicie trzy po trzy :gwizdanie:

Kędzior, jakbym był adminem to byś dostał kropka za wczoraj :naughty:

bym ci cos powiedzial ale niechce cie obrazac :tongue4:
Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak, tak :good: :good:

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

wypeka, zobaczysz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
:evil: :gwizdanie:
Opublikowano

Dawac foty tej Pani K. o której tyle sie pisze ... :naughty:

Opublikowano

Dawac foty tej Pani K. o której tyle sie pisze ... :naughty:

:facepalm:

Opublikowano

Dawac foty tej Pani K. o której tyle sie pisze ... :naughty:

:facepalm:

No co nie wierze że fejsa nie ma ... :polew: :polew:

Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

lepiej nie bo mi jeszcze cos z kalendarzem zrobi :decayed:
Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

lepiej nie bo mi jeszcze cos z kalendarzem zrobi :decayed:

Już za późno... Wczoraj miałeś go odebrać a że Cie nie było... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Obraź go, obraź. :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

lepiej nie bo mi jeszcze cos z kalendarzem zrobi :decayed:

Już za późno... Wczoraj miałeś go odebrać a że Cie nie było... :gwizdanie: :gwizdanie:

wisi juz u mnie w biurze :buahaha:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.